آنچه ممکن است در سفر بعدی Costco خود از دست بدهید

صورتu / Bawb_Danger / Reddit

این یک سنت در بسیاری از انبارهای Costco در سراسر کشور است که چهره افراد کوچک را روشن می کند و باعث می شود تمام مدت زمان صرف شده در این فروشگاه غول پیکر ارزش آن را داشته باشد. قبل از اینکه سبد خرید بتواند فروشگاه را ترک کند ، یک کارمند Costco رسید را بررسی می کند و اگر کودک در آنجا حضور داشته باشد ، به احتمال زیاد صورت خندان خود را روی آن می کشید. سالهاست که این عمل در داخل و خارج محو شده است. بنابراین وضعیت فعلی چیست؟

اگر فقط به مگا کاغذ توالت و پوشک به سمت Costco می روید ، این امر باعث می شود دنیای خرید شما گسترده باز شود.

پس چقدر چهره لبخند مهم است؟ این یک مثال است. در سال 2012 ، یک مشتری عصبانی در Chicagonow.com نوشت:

ما بررسی را تمام کردیم و یکبار دیگر در صف ایستادیم تا شمارش شود. حتی اگر پسرم تقریباً مثل من خرابکار بود ، شما می توانید بگویید که او منتظر لبخند است.

وقتی ما سرانجام آن را به خط مقدم رساندیم ، او با افتخار رسید را تحویل داد – کارمند عجول خط برجسته را ترسیم کرد و فقط آن را به فرزندان محروم من تحویل داد. من به معنای واقعی کلمه می توانم صورت او را ببینم. تکیه دادم و نوعی زمزمه کردم ، ‘آیا می توانید کمی لبخند را در پشت بگذارید؟ این برای او بسیار معنی دارد. »زنان تشدید شده رسید را دریافت کردند. نه مال من ، بلکه مرد پشت سر من و زاری کرد ، متأسفم ، خیلی طولانی یک خط و همه پشت سر شما منتظر هستند. “

این 12 چیزی را که کارمندان Costco به شما نمی گویند بررسی کنید.

سپس در سال 2014 ، اخبار WBTV گزارش داد که مشتری بلیک هارتویک به همراه دختر 3 ساله خود به فروشگاه Tyvola Road در شارلوت ، کارولینای شمالی رفت و صورت خندانش که از وی برای دریافت عادت داشت دریافت نکرد. وقتی دختر از کارمند Costco در درب خواست که یکی را بکشید ، “او به ما نگاه کرد و گفت متاسفم که نمی توانم صورت لبخندی را در پشت رسید شما بکشم.” کارمندان به هارتویک اطلاع دادند که این بخشی از یک سیاست جدید شرکت که عمل را ممنوع کرده است.

افراد عادی باید همیشه این موارد را در Costco بخرند.

بنابراین به نظر می رسید که روزهای شکلک ها به پایان رسیده است ، به جز اگر در گوگل وارد شوید ، از سال 2014 از والدین عصبانی که آرزو کردن سنت صورتک خاتمه می یابد ، اثبات می شود که در بعضی مکان ها بسیار زنده و خوب است. و به تازگی در سال 2017 ، یک زن در Yelp منتشر کرد که با وجود داشتن فرزندی در کنار وی ، چهره شکلک را در دریافت خود دریافت کرده است.

اخیراً مشتری در KDHLradio.com گزارش داده است که شکلک ها بار دیگر برداشته شده اند. وی با اشاره به یک کارمند Costco که فرزندانش را رها کرده است ، گفت: “او به ما گفت که کسی شکایت کرده است و دیگر مجاز نیستند صورت های صورتک را روی رسید دریافت کنند. من می دانم که پایان جهان نیست ، اما چه؟!؟ به طور جدی ، چه کسی از چهره های لبخند شکایت می کند؟!؟!؟ “

در اینجا نحوه خرید در Costco بدون عضویت آورده شده است.

اما بحث و جدال ادامه دارد! در y105fm.com ، مشخص شد كه اخيراً يك مشتري Costco هنگام دريافت صورت خود لبخندي گرفته است. حتی شواهد عکاسی هم وجود داشت! “اکنون من گیج شده ام. جسیکا ویلیامز برای Y105FM از سؤال كرد كه لبخندها برمی گردند یا برمی گردند؟ “من به وب سایت Costco رفتم و از آنها خواستم و پاسخ آنها این بود:

‘سلام جسیکا ، لبخندهایی که بر روی رسید قرار می گیرند مفتخر است که توسط انبارها انجام شود. این امر به اختیار انبار بستگی دارد که آیا آنها تصمیم دارند لبخندها را روی رسیدها قرار دهند. “

شاید بهترین شرط شما این باشد که به Costco محلی خود بروید و با یک کارمند صحبت کنید تا ببینید وضعیت فعلی شکلک های دریافتی در آن مکان چیست.

روز خوبی داشته باشید!

شرط نمی دانید که می توانید این غذاهای لذیذ را در Costco خریداری کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *