با تلفن همراه قدیمی خود چه کاری باید انجام دهید؟

با تلفنهای همراه قدیمی چه کار می کنید
عکس: pryzmat / Shutterstock

با تلفن های همراه قدیمی چه می کنید؟ بفروشش

فوری ترین پاسخ هنگام تلاش برای خلاص شدن از شر یک تلفن قدیمی ، دیدن این است که آیا می توانید برای آن پول بدست آورید. در کنار سایتهای معمولی مانند eBay یا Amazon (بله ، در واقع می توانید با گوشی های قدیمی تجارت کنید) ، باید سایت هایی مانند Gazelle ، ecoATM و SellCell.com را نیز در نظر بگیرید.

تلفن همراه قدیمی: آن را اهدا کنید

شما ممکن است یک کشو ناخواسته پر از تلفن های همراه قدیمی داشته باشید ، اما بسیاری از افراد در سراسر جهان وجود دارند که به هیچ وجه قادر به پرداخت تلفن نیستند. با اهدای تلفن همراه قدیمی خود به خیریه هایی که وسایل الکترونیکی مانند این را جمع آوری می کنند ، کمک کنید. برخی از شرکت های تلفن همراه حتی پروژه های خاصی نیز برای کمک به جمع آوری و اهدای تلفن های همراه به دیگران دارند. برخی از این برنامه ها عبارتند از:

  • 1 میلیون پروژه از طریق Sprint
  • HopeLine از طریق Verizon
  • تلفن های همراه برای سربازان
  • تلفن های امیدوار از طریق موبایل موبایل

تلفن همراه قدیمی: آن را مجدداً تکرار کنید

هنوز احساس خلاص شدن از شر آن را ندارید؟ این منطقی است – شما مبلغ زیادی را صرف این فناوری کرده اید ، ممکن است از آن استفاده کنید! معلوم می شود ایده های نبوغ کاملاً خوبی وجود دارد که برای دفع مجدد تلفن شما فوق العاده است (به خصوص اگر تلفن هوشمند دارای صفحه بزرگ هستید).

  • ساعت زنگدار: آیا به دنبال یک ساعت زنگ دار به روز شده ، آن دستگاه دایناسور نیستید که ده سال پیش خریداری کرده اید؟ با تنظیم تلفن خود به عنوان ساعت زنگ دار ، به شبانه روز خود نگاهی جدید دهید.
  • کنترل از راه دور:چرا وقتی می توانید تلفن هوشمند خود را به یکی تبدیل کنید ، یک ریموت جهانی خریداری کنید؟ چند برنامه وجود دارد که به شما امکان می دهد این کار را انجام دهید ، همچنین برنامه هایی از جمله Apple TV ، Roku Player ، Chrome Cast و Amazon Fire TV وجود دارد.
  • دوربین بچه ها:Pixltoys در واقع در حال ایجاد دوربین برای بچه ها از تلفن های همراه قدیمی است! جعبه ای را تهیه کنید که همراه با دوربین Pixlplay ، بند مچ ، ورق برچسب و دو برگه فعالیت برای عکس ها باشد. به سادگی تلفن قدیمی را به دوربین بکشید و آن را به دوربین تبدیل کنید! در اینجا لیست کاملی از تلفن هایی که برای دوربین کار می کنند آورده شده است.
  • GPS:چرا هنگام استفاده از تلفن قدیمی خود می توانید باتری تلفن واقعی خود را کم کنید؟ آن را مانند GPS قدیمی مدرسه تنظیم کنید و به محض ورود به ماشین ، مقصد مورد استفاده خود را برای دسترسی آسان ذخیره کنید.
  • دوربین سیستم امنیتی:دارای دوربین است ، پس چرا از آن استفاده نمی کنید؟ آن را به عنوان یک درب مجهز به دوربین تنظیم کنید تا همیشه بتوانید ببینید چه کسی در درب است.
  • تلفن اضطراری:حتی اگر یک تلفن ممکن است در حال حاضر تحت یک برنامه ارائه شده نباشد ، اما در واقع می تواند تماس اضطراری برقرار کند. تمام تلفن ها بدون توجه به داشتن برنامه تلفنی به 911 وصل می شوند. ممکن است داشتن تلفن اضطراری (یا دو) در مکان های خاص مانند اتومبیل یا آشپزخانه ، هوشمند باشد.

تلفن همراه قدیمی: آن را بازیافت کنید

آیا می خواهید از شر آن تلفن قدیمی خلاص شوید؟ خوب ، پرتاب آن در سطل آشغال است نه با تلفنهای همراه قدیمی چه کار کنیم آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده توصیه می کند که به جای آن دوباره آن را بازیافت کنید. اگر به طور صحیح بازیافت نشود ، الکترونیک می تواند خطرناک باشد ، بنابراین بدانید که چگونه EPA توصیه می کند تلفن خود را بازیافت کنید.

حالا ، در مورد لپ تاپ ها چطور؟ در اینجا چه کارهایی با رایانه قدیمی شما انجام شده است.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *