چرا یک خانه باته ایده ای نیست

خفاش ها

با وجود شهرت ترسناک ، خفاش ها بخشی مهم و بی ضرر از یک محیط سالم هستند. آنها هر روز با خوردن تن از حشرات به کنترل مشکلات خود کمک می کنند – برای یک پستاندار کوچک که وزنش کمتر از 1/2 اونس نیست ، بد نیست. خفاش ها تنها پستانداری هستند که واقعاً پرواز می کنند ، و برای اجرای نمایش عالی با پیچ و تاب های پر سرعت و چرخش ، با استفاده از یک سیستم echolocation آنقدر پیشرفته ، که هنوز کاملاً درک کرده ایم چگونه کار می کند ، مشهور است. برخی از گونه ها نیز گرده افشان های مهمی هستند و در مناطق استوایی ، خفاش ها برای پراکندگی بذر و احیای جنگل بسیار مهم هستند.

خفاش ها با مشکل روبرو هستند و جمعیت در مناطق مختلف کشور به دلیل سندرم بینی سفید شروع به کاهش می کند.

چرا خفاش ها برای محیط زیست مهم هستند

هنوز قانع نشده؟ چند واقعیت دیگر در مورد خفاش ها آورده شده است:

خفاش ها می توانند هر شب نزدیک به وزن خود را در اشکالات بخورند – بیش از 1000 پشه در ساعت. خفاش ها همچنین مقدار زیادی آفات کشاورزی مصرف می کنند و نیاز به سموم دفع آفات را کاهش می دهند.

سونار بت پیشرفته تر و کارآمدتر از فناوری انسانی قابل مقایسه است. خفاش ها در پرواز از هر مکان 10 تا بیش از 200 تماس اولتراسونیک در هر ثانیه ارسال می کنند ، و تقریباً فوراً موج های صوتی را که از خود باز می گیرند ، به تصاویر ترجمه می کنند تا اینقدر دقیق باشند که بتوانند در حالی که با سرعت کامل پرواز می کنند ، موهای یک انسان واحد را در تاریکی کل تشخیص دهند. و به دور از کور بودن ، بیشتر بینایی خوب دارند.

خفاش ها هرگز به انسان حمله نمی کنند ، اما آنها از پشه ها و لعاب های خوشمزه که به دور سر ما می چرخند لذت می برند و گاهی اوقات نزدیک می شوند تا یکی از آنها را بگیرند.

برخلاف اسطوره ، خفاش ها تقریباً هرگز باعث بروز هاری در انسان نمی شوند. در کل ایالات متحده آمریکا ، خفاش ها سالانه فقط 1.3 مورد هاری انسان ایجاد می کنند.

هیچ خفاش خون آشامی در ایالات متحده وجود ندارد ، و به هر حال خون انسان را دوست ندارند. حیوانات مزرعه طعم بهتری دارند.

بیشتر خفاش ها سال به سال به همان مکان های لانه سازی و خواب زمستانی برمی گردند و بیشتر از 30 سال است که زندگی می کنند.

خفاش های زن سالانه فقط یک تولد دارند و جمعیت مناطق مختلف کشور به طرز چشمگیری کاهش یافته است. با این حال ، خفاش ها ، مانند بسیاری از پرندگان ، مایل به زندگی در خانه های ساخته شده از انسان هستند ، تا زمانی که گرم و خشک باشند و جایی برای آویزان کردن داشته باشند. شما می توانید خانه های خفاش را با قیمت 35 تا 180 دلار بخرید یا بهتر است هنوز خودتان را بسازید. یک خانه سه اتاق ساده به اندازه کافی بزرگ برای مهد کودک خفاش کمتر از یک روز برای ساخت و اتمام آن طول می کشد و حتی تاج محل خانه های خفاش فقط یک آخر هفته را سپری می کند.

“نصب خانه های خفاش به جایگزینی زیستگاه طبیعی از دست رفته کمک می کند و از راهی است که یک فرد عادی می تواند تفاوت واقعی در حفظ و نگهداری ایجاد کند.”– Mark Kiser Bat International International

ابتدا مکان مناسب را پیدا کنید

خفاش ها به گرما زیادی احتیاج دارند – تقریباً 10 ساعت نور مستقیم خورشید در آب و هوای سرد و در مناطق کویری تا 6 ساعت. آنها موقعیت مکانی مناسبی را برای محافظت از شکارچیان ، حداقل 12 پا روی یک پست یا کنار خانه در منطقه ای از شاخه های درخت ، ترجیح می دهند. شما همچنین می توانید خانه های خفاش را به درختان وصل کنید ، تا زمانی که خانه خفاش به اندازه کافی مستقیم خورشید تابیده شود و توسط شاخه هایی احاطه نشود.

خفاش ها دوست دارند در فاصله 1/4 مایلی آب (یا حداقل یک حوضچه حیاط خلوت) قرار بگیرند ، و مناطقی را با پوشش گیاهی طبیعی فراوان و زمین های کشاورزی اطراف خود ترجیح می دهند. با این حال ، یکی از بزرگترین خروس های خفاش در این کشور در زیر یک پل شلوغ در وسط آستین ، تگزاس قرار دارد.

خفاش ها

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *