چرا مردم سیستم امنیت خانه Vivint را دوست دارند؟

امنیتاز طریق Vivint.SmartHome

در حال حاضر حواشی زیادی در مورد سیستم امنیت خانه Vivint در حال حاضر وجود دارد –اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی در راهنمای سیستم سالانه امنیت خانه خود آن را “بهترین راه حل امنیت و اتوماسیون کامل در منزل” قرار داده است. ما برای پیدا کردن دلیل این کار حفاری انجام دادیم. برای ایده های بیشتر ، بهترین سیستم های امنیتی خانه هوشمند برای سال 2019 را بررسی کنید.

Vivint In Nutshell

Vivint یک سیستم امنیتی خانگی همه در یک است که آنها طراحی ، ساخت ، نصب و تضمین می کند. هیچ شخص ثالثی درگیر به معنای سازگاری در محصول و خدمات نیست.

این سیستم همچنین یک سیستم اتوماسیون خانگی هوشمند است و به شما امکان می دهد تا با بیش از 15 دستگاه سازگار برای قفل درهای خود ، خاموش کردن چراغ های خود ، کنترل ترموستات و موارد دیگر از طریق صفحه لمسی Vivint ، برنامه تلفن همراه یا از طریق آمازون الکسا یا دستیار Google ارتباط برقرار کنید.

اسرار از مزایای امنیت خانه: این چیزی است که آنها فکر می کنند شما باید بدانید.

Vivint با برنامه ریزی و نصب همراه است

نکته قابل فروش دیگر این است: Vivint یک Smart Home Pro را برای ارزیابی طرح خانه شما ارسال می کند ، در مورد نیازهای خود با شما صحبت می کند و یک سیستم امنیتی بی نظیر برای وضعیت شما طراحی می کند. هنگامی که با یک طرح موافقت کردید ، همان Smart Home Pro نصب را انجام می دهد. (ارزیابی رایگان است ؛ نصب شما هزینه 99 دلار تخت را به شما می دهد.)

Vivint متصل 24/7

مزیت دیگر: شما می توانید از طریق ویژگی گفتگوی فوری دو طرفه با تیم های نظارت بر خانه Vivint به صورت شبانه روزی تماس بگیرید. اگر در هنگام اضطراری ، مشکلی در مورد تجهیزات یا سؤال خود دارید ، کافیست نماد میکروفون را در SmartHub خود فشار دهید و بلافاصله به یک عامل وصل خواهید شد. شما همچنین می توانید از طریق صفحه لمسی با اعضای خانواده و بازدید کنندگان صحبت کنید.

با این پروژه های امنیت خانه DIY و نکات مربوط به هر قسمت از خانه خود محافظت کنید.

Vivint نوآورانه است

Vivint اولین کسی بود که از دوربین داخل ساختمان پینگ خود قابلیت تماس تلفنی را ایجاد کرد. این عملکرد ، جدا از ویژگی گفتگوی دو طرفه است ، به خصوص برای والدین که بچه های خردسال را به تنهایی در خانه می گذرانند بسیار عالی است. به سادگی با فشار دادن یک دکمه در بالای دوربین ، تماس ویدیویی از طریق برنامه Vivint آغاز می شود. Vivint قبل از رقبای خود با Google Assistant Google و Amazon Alexa هم ادغام شد – شواهد دیگری درباره تفکرات پیشرفته آنها است. آیا برای اتوماسیون خانه خود از این 10 دستگاه هوشمند گوگل خانگی اطلاع دارید؟

نکات DIY در مورد سرقت خانه شما!

طیف وسیعی از گزینه های دوربین

Vivint با دوربین های بالاتر از خط ارتباط برقرار می کند تا مزاحمان را شناسایی و یا چهره یک شکارچی بسته را ضبط کند. در اینجا تعداد کمی از مبلغ 200 دلار ارائه شده است. (به خاطر داشته باشید که برای هر دوربین فعال یک بار هزینه 5 دلار در ماه وجود دارد.)

دوربین داخلی پینگ

گزینه داخلی جمع و جور که از ویژگی های فراخوانی دکمه فشار استفاده می کند. سایر قرعه کشی ها: تشخیص حرکت هوشمند ، ضبط های 30 ثانیه ای را ذخیره می کند که به مدت دو هفته ذخیره می شوند ، به علاوه هشدارهای تلفن همراه هنگام اتفاقی می افتد. اکنون آن را در آمازون بخرید.

نرم افزار دوربین در فضای باز

این دوربین بی سیم مجهز به فضای باز بی نظیر است زیرا می تواند تفاوت بین وسیله نقلیه و یک شخص را بیان کند. هنگامی که یک دزد دریایی را تشخیص می دهد ، ضبط می کند – و گفتگوی دو طرفه به شما امکان می دهد تا به آنها بگویید ادامه دهید. اکنون آن را در آمازون بخرید.

دوربین درب

بر خلاف رقبای حجیم تر ، این در واقع شبیه یک درب در است. این استانداردها نیز وجود دارد ، گفتگوی دو طرفه ، دید در شب مادون قرمز ، کلیپ های ویدیویی 30 ثانیه ای که از تلفن هوشمند یا رایانه شما قابل مشاهده است ، ضبط کرده است.

دوازده دوربین امنیتی خانگی — بررسی و توصیه می شود!

Vivint چقدر هزینه دارد؟

هزینه Vivint به تجهیزات سفارشی و انتخاب نظارت شما بستگی دارد.

به عنوان مثال ، یک کیت استارت حدود 600 دلار به شما کمک می کند و اصول اولیه را ارائه می دهد: یک هاب هوشمند صفحه لمسی ، دو سنسور درب / پنجره ، یک سنسور آب و یک سنسور حرکت. احتمالاً می خواهید حداقل یک دوربین را اضافه کنید ، جایی که از هر دلار حدود 200 دلار تا 300 دلار باشد. می توانید تجهیزات موردنظر خود را به صورت مقدماتی پرداخت کنید یا طی چند سال آن را تأمین مالی کنید. Vivint بودجه 42 یا 60 ماهه ارائه می دهد ، که هزینه تجهیزات اصلی شما را بین 11 تا 15 دلار در ماه قرار می دهد.

سپس نظارت وجود دارد. در شرایط فوق ، شما باید مبلغ پایه ای را در هر ماه 39.99 دلار بپردازید ، به علاوه 5 دلار برای هر دوربین برای نظارت بر ویدیو 24/7 توسط یک انسان زنده واقعی.

البته هزینه ماهیانه با تجهیزات اضافی خریداری شده و نظارت افزایش می یابد. از طرف دیگر ، پرداخت صریح تجهیزات و / یا انتخاب یک سیستم لخت تر استخوان ، آن را فرو می ریزد.

Vivint در مقابل Ring

Vivint یک سیستم امنیتی و اتوماسیون خانگی نصب شده و نظارت شده جامع است ، در حالی که Ring یک سیستم امنیتی مستقل نصب شده با نظارت اختیاری است. یک کیت امنیتی راه اندازی فوق العاده حلقه اولیه حدود 200 دلار قیمت دارد و حتی اگر یک دوربین حلقه ای Doorbell را با قیمت 200 دلار دیگر به شما اضافه کنید – به علاوه 10 دلار در ماه برای نظارت ، پشتیبان گیری از تلفن همراه و ضبط از همه دوربین های خود ، – هنوز هم ارزان تر از Vivint. در اینجا نحوه نصب دکمه درب زنگ فیلم 2 آورده شده است.

این چیزهای عجیب و غریب را که توسط دکمه های درب رینگ گرفتار شده است ببینید

Vivint در مقابل ADT

ADT از سال 1874 به نوعی شکل گرفته است – بله ، این 150 سال بسته می شود – و همچنین یک شبکه بزرگ ملی مراکز نظارت و شهرت خوبی ایجاد کرده است. همچنین در حال حاضر هزینه نظارت ماهانه بالاتری نسبت به Vivint دارد ، به یک قرارداد 36 ماهه نیاز دارد و تجهیزات آنها را با هزینه یکبار در حدود 200 دلار به شما اجاره می دهد.

در مقایسه ، Vivint 20 ساله نوآوری در صنعت است که تجهیزات اجاره و اجاره خرید را انتخاب می کند – پس از پرداخت هزینه ، این متعلق به شماست. سیستم های Vivint نیز توسط کارمندان Vivint برای انسجام سرویس نصب می شوند ، در حالی که ADT برای نصب به متکی های شخص ثالث متکی است.

سیستم های امنیتی مورد علاقه ما را بررسی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *