چرا همه به چراغهای پری باغ خورشیدی احتیاج دارند

چراغهای پری باغ خورشیدیاز طریق amazon.com

چراغهای پری باغ خورشیدی درخشش فوق العاده ای را برای داخل خانه یا بیرون ایجاد می کنند. اگر به دنبال چراغهای مناسب برای اضافه کردن دکوراسیون خود هستید ، باید چراغهای گرم و سفید با انرژی خورشیدی گزینه انتخاب شما باشد.

به علاوه ، در اینجا 15 مورد از بهترین ایده های نور رشته ای در فضای باز برای حیاط خلوت شما ارائه شده است.

چراغهای پری باغ خورشیدی چیست؟

برخلاف نور الکتریکی ، چراغ های خورشیدی از چراغ های LED تشکیل شده اند که از خورشید تغذیه می شوند. چراغ های پری خورشیدی به یک جعبه کنترل با یک صفحه خورشیدی در قسمت بیرونی و باتری های داخل آن وصل می شوند. پنل خورشیدی انرژی را از خورشید به باتری ها منتقل می کند. هنگامی که شب می افتد ، باتری ها از انرژی ذخیره شده برای روشن کردن لامپ های LED استفاده می کنند. هنگام غروب ، یک سنسور نور به طور خودکار چراغ ها را روشن می کند و در هنگام طلوع آفتاب آنها را خاموش می کند.

در اینجا 12 ایده آورده شده است تا کمی نور را به عرشه خود بکشید.

چرا باید چراغهای خورشیدی بگیرید؟

از آنجا که به طناب افزاری احتیاج ندارند ، حرکت در هر مکان و هر کجا که بخواهید راحت تر می شوند. همچنین می توانید آنها را در سفرهای کمپینگ یا به خانه یکی از دوستانتان که به یک مهمانی نیاز به نورپردازی دارند ، ببرید. همچنین بسیار جذاب است که به جای اینکه مانند لامپ های معمولی از بین بروند یا منفجر شوند ، LED ها به مرور زمان درخشان می شوند. علاوه بر این ، آنها از خورشید تغذیه می شوند ، اثری از کربن ندارند!

آیا همه چراغهای پری دارای انرژی خورشیدی هستند؟

نه! همچنین می توانید چراغهای برقی و کوچک برقی را برای تزیین فضای خود ، مانند سایر درختان خریداری کنید. همچنین چراغهای پری باغی که با باتری کار می کنند وجود دارد که دارای جعبه باتری متصل می باشد. اما اگر نمی خواهید با وصل کردن آنها ، استفاده از سیم کابل ، یا جعبه باتری ناخوشایند که از رشته چراغ آویزان است ، مقابله کنید ، چراغهای پری با انرژی خورشیدی راهی برای ادامه کار هستند.

چه کسی می گوید چراغ های کریسمس LED فقط برای تعطیلات هستند؟

چراغهای پری باغ خورشیدی برای چه مواردی استفاده می شود؟

چراغهای پری چراغ خورشیدی دارای کاربردهای بسیاری هستند. آنها به بهترین وجه می توانند در فضای داخلی و خارجی ، پیرامون محوطه سازی ، باغها ، روی مانتوهای شومینه و مکانهای مختلف دیگر ، زیبایی درخشان ایجاد کنند. می توان از آنها برای تأمین روشنایی محیط در هنگام پیچیدن به دور تنه درخت ، آویزان از چتر یک میز پاسیو ، پراکنده در بالای یک میز ، بسته به پشت صندلی ها ، پیچیدن روی حصار و موارد دیگر استفاده کرد.

بهترین چراغهای پری باغ خورشیدی کدام هستند؟

چراغهای پری با انرژی خورشیدی با کیفیت باید بعد از یک بار شارژ کامل ، ساعات زیادی از نور را فراهم کنند. همچنین اگر قصد دارید از آنها در فضای بیرون استفاده کنید باید در مقابل مقاومت در برابر عناصر ضد آب باشند. چراغهای پری چشمک زن خورشیدی SKYFIRE حداکثر شش ساعت زمان کار را برای روشن کردن باغ ، پاسیو ، فضای سرپوشیده و موارد دیگر فراهم می کند. آنها همچنین ضد آب هستند. از دیگر ویژگی های قابل توجه آن می توان به پنل خورشیدی اشاره کرد که دارای موقعیت باغی در موقعیت یابی بهینه ، 17 درصد تبدیل انرژی و همچنین خودکار هنگام غروب و خاموش شدن خودکار در طول روز است. این محصول با 10 رشته ، هر طول 6.5 فوت و دارای 20 چراغ LED در هر رشته است. شصت و هشت درصد از بازرسان آمازون پنج ستاره را به چراغهای SKYFIRE اختصاص می دهند. بازرسان ادعا می کنند همانطور که در روزهای آفتابی انجام می دهند ، در هوای پراکنده نیز کار می کنند.

اگر دوست دارید DIY و عاشق خورشیدی باشید ، این پروژه ها را بررسی کنید.

یک بررسی رضایت بخش نوشت:

وی گفت: “اینها واقعاً در شب زیبا هستند و طول و اندازه مناسب برای توری در اطراف باغ من بودند. من بیش از یک ماه است که خارج از من را در هوا داشته ام و مشکلی ندارد. آنها حتی روشن تر هستند (نه بیش از حد) از چراغ های خورشیدی روی سهام من برای روشن کردن پیاده روهایم. من فقط آنها را دوست دارم! “

در مرحله بعد ، این 12 چراغ منظره خورشیدی را که قبلاً ندیده اید ، بررسی کنید.

اکنون آن را در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *