چرا پاییز بهترین زمان برای فروش گاراژ است

فروش

بنابراین کمد های ناخواسته ، کمد و گاراژ شما با چیزهایی که دیگر نیازی به آن ندارید سرریز است. یا شاید زمان آن رسیده است که خانه خود را به شکل ظاهری مهم تبدیل کنیم. شما باید از قدیمی خلاص شوید تا از جدید لذت ببرید! این بدان معناست که زمان فروش گاراژ است. اما بهترین زمان برای داشتن چه زمانی است؟

این 14 نکته را برای فروش موفق گاراژ ببینید.

در حالی که بهار و تابستان به شدت برای فروش گاراژها محبوب است ، پاییز با وجود آب و هوای مناسب و مناظر زیبا که مردم را در بیرون از خانه های بزرگ و خارج از شهرها قبل از ضربه ماه های سردتر از آن دور می کند ، نادیده گرفته می شود. لازم به ذکر نیست ، زمان بازگشت به مدرسه است! والدین به دنبال تهیه لباس های ارزان قیمت و سایر موارد مفید برای فرزندان خود هستند.

در حالی که اکثر مردم وقتی گرم است تصمیم می گیرند که فروش گاراژ داشته باشند و افرادی که وقت بیشتری برای تفریح ​​دارند ، برگزاری پستی از فروش گاراژ در پاییز به معنای رقابت کمتری است!

مطمئن شوید که هنگام رفتن به یک گاراژ فروشی از این 32 چیز جلوگیری می کنید!

برای یک شنبه پاییز (محبوب ترین روز برای فروش گاراژ) برنامه ریزی کنید و به آسمان آبی روشن و آفتاب امیدوار باشید. دمای خنک کننده باعث تقویت مردم می شود و آنها را به بیرون می کشانند تا قبل از سرما در زمستان هوای تازه مصرف کنند. هرچه تعداد افراد خارج از کشور بیشتر باشد ، کالاهای بیشتری نیز به فروش می رسند!

علائم فروش گاراژ خود را در مناطق شلوغ بیرون بیاورید و آماده کنید تا مردم به فروش شما بیایند و کمی بیشتر از تابستان بمانند ، زیرا در بسیاری از فروش های دیگر مانند تابستان اتفاق نمی افتد. حال سوال بزرگ این است که چه چیزی را باید بفروشید تا بیشترین سود را از فروش خود داشته باشید؟

همه چیز در مورد زمان بندی است ، بنابراین تلاش برای فروش کالاهای تابستانی احتمالاً ایده خوبی نیست. بهترین شرط شما این است که به آنچه در پیش رو دارید فکر کنید. لباس هالووین ، دکور شکرگذاری و چراغهای کریسمس قصد دارند پول در جیب شما قرار دهند. با نمایش وسایل تعطیلات خود بر روی میزهای مختلف می توانید برای مشتری حتی برای مشتریان جذاب تر شوید.

لباس مناسب می تواند یک فروشنده بزرگ در پاییز باشد. آن لباس های تابستانی ، صندل و حوله های ساحل مورد علاقه نیستند ، اما پیراهن های پیراهن کوتاه و کفش های کوچک و کفش های باریک ، کاپشن های اسکی ، کلاه ها ، دستکش و دستکش یک شرط خوب است.

با تغییر فصل ها ، زمان آن فرا رسیده است که یک لیست بررسی تعمیر و نگهداری خانه پاییز خود ایجاد کنید.

بخاری های برقی ، پتو های گرم ، نرم و آرام استفاده نشده ، شمع های بلااستفاده و سایر مواردی که برای زمستان دنج هستند ، به خوبی کار می کنند. شما می دانید در مورد ظرافت ، پرچم “دنج” دانمارکی ، درست است؟

برای اینکه واقعاً مردم را به سمت فروش گاراژ خود دعوت کنید ، آنرا به یک رویداد تبدیل کنید! سرو سیب گرم ، شکلات داغ یا حتی یک سوپ دلچسب بزرگ را برای کمک به رونق مشاغل خود سرو کنید.

این 100 فعالیت را که با روحیه پاییز به شما منتقل می کنند ، بررسی کنید.

همچنین ممکن است شما علاقه مند به این 24 راه برای سازماندهی گاراژ خود برای پاییز باشید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *