چرا رنگ خانه شما اهمیت دارد

خاکستری آبی رنگ بیرونی خانه مدرن

شما خانه های دیوانه وار نقاشی شده را دیده اید اما متوقف شده اید که فکر کنید رنگ خانه شما مهم است؟ به نظر می رسد رنگ خانه شما مهم نیست و می تواند اهمیت زیادی داشته باشد.

Zillow گزارش می دهد که خانه های زرد با قیمت 3500 دلار کمتر از آنچه انتظار فروشندگان خانه دارند ، می فروشند ، اما انتخاب رنگ مناسب می تواند خانه شما را 6000 دلار اضافی کند. برای رنگ آمیزی خانه خود از رنگی استفاده کنید تا بتوانید مبلغ 6000 دلار اضافی بدست آورید.

رنگ نمای بیرونی مناسب را پیدا کنید

اگر وقت آن رسیده است که در مورد نقاشی نمای بیرونی خانه خود فکر کنید ، می خواهید بهترین نکات نقاشی بیرونی ما را مسواک بزنید و ببینید که با روند رنگ بیرونی چه می گذرد.

اگر برای مقابله با سایر پروژه های نقاشی نیاز دارید ، باید 30 بزرگترین توصیه ما را برای نقاشی تقریباً هر چیزی ببینید.

رنگهای محبوب در انبار خانه

روندهای رنگی محبوب Home Depot برای سال 2019 فندق ، رنگی خنثی با رنگهای زرد و نارنجی ، Terracotta نرم ، سایه ای از نارنجی مشابه آنچه در Southwest ایالات متحده آمریکا و جنگل سبز وجود دارد. می توانید رنگهای محبوب Home Home Depot را کاوش کرده یا برنامه رنگی Home Depot را بارگیری کنید.

پس از آماده شدن برای رنگ آمیزی ، خطاهای نقاشی در خانه را که همه ایجاد می کنند و چگونگی جلوگیری از آنها را بررسی کنید.

رنگ قدیمی در اطراف خانه گرفتید؟ برای خلاص شدن از رنگ قدیمی می توانید کارهایی انجام دهید.

اگر رنگ یخ زده دارید ، آنچه می توانید برای بازگرداندن رنگ یخ زده انجام دهید ، است.

15 ایده نقاشی در خانه که باعث افزایش جذابیت در مهار می شود
1 / 15

نرده ها را رنگ کنید

نرده ها را رنگ کنید

مهم نیست که خانه شما چقدر خوب به نظر برسد ، اگر حصار انتخابی دارید ، و به TLC کمی احتیاج دارید ، جذابیت های محدودیت شما را با نمرات کاهش می دهد. اگر تصویری کامل از حصار یا بودجه بزرگ ندارید ، می توانید به راحتی یکی از چوب های اصلاح شده را بسازید.درب را تازه کنیدعکس: حسن نیت ارائه می دهد طراحی Bella Tucker به پایان رسید

درب را تازه کنید

از آنجایی که این اولین چیزی است که بازدید کنندگان را به داخل خانه شما می اندازد ، در هنگام جلوگیری از جذابیت ، درب جلو بسیار مهم است. و اگر جایگزین درب بیرونی خود در بودجه شما نیست ، نقاشی کردن بهترین کار بعدی است. قبل از تصمیم گیری در مورد رنگ ، برای الهام گرفتن در محله خود قدم بزنید و رنگی را انتخاب کنید که رنگ اصلی خانه شما را تکمیل کند. نکاتی درباره انتخاب بهترین رنگ درب جلو را یاد بگیرید.
عکس: حسن نیت ارائه می دهد طراحی Bella Tucker به پایان رسیدوسایل روشنایی بیرونی را تجدید کنیدعکس: از وبلاگ Scrap Shoppe

وسایل روشنایی بیرونی را تجدید کنید


این ایده نقاشی در خانه چیزی است که بسیاری از افراد فراموش می کنند. آب و هوای شدید در طول سال می تواند در مورد وسایل روشنایی در فضای باز تأثیر بگذارد. و اگرچه ممکن است متوجه نشوید که آن چراغ ها کمی زنگ زده ، بازدید کنندگان (یا خریداران بالقوه) مطمئناً چنین خواهند کرد. خوشبختانه ، یک قوطی رنگ اسپری و یک بعد از ظهر تمام چیزهایی است که شما نیاز دارید تا نورپردازی در فضای باز خود را مانند جدید به نظر برسید.
عکس: از وبلاگ Scrap Shoppeصندوق پستیعکس: با حسن نیت ارائه از کریلون

صندوق پستی

صندوق پستی تازه رنگی یک روش ساده و آسان برای جذاب کردن منزل شما در بازار است. و این باعث افزایش تجدید نظر در خانه های شما می شود. حتی اگر شما در حال فروش نیستید ، نگه داشتن صندوق پستی خود در شکل نوک تیز می گوید که از خانه خود مراقبت می کنید.
عکس: با حسن نیت ارائه از کریلونکف ایوانعکس: ادای احترام از Homestead 128

کف ایوان

چه چوبی و چه بتونی ، نگه داشتن ایوان جلوی شما فقط باعث زیبایی ظاهری آن نمی شود ، برای ماندگاری سازه ضروری است. و هنگام در نظر گرفتن رنگ ، حتماً تحقیقات خود را در مورد بهترین رنگ و لکه های بیرونی برای کف ایوان خود انجام دهید.
عکس: ادای احترام از Homestead 128گل دهندگان گلعکس: با حسن نیت ارائه از کریلون

گل دهندگان گل

چه آنها را بخرید و چه خودتان آنها را بسازید ، نهالگیران بخش مهمی از جذابیت محدودکننده هستند. و باید به طور مرتب نگهداری شود تا شکوفه های شما به بهترین نتیجه برسد. رنگ اسپری روشی آسان و با دوام برای تغییر رنگ های کاشتگر برای مطابقت با رنگ بندی فضای بیرونی شما است.
عکس: با حسن نیت ارائه از کریلونآجر را رنگ کنیدعکس: مودبانه از قلب من

آجر را رنگ کنید

نقاشی آجر بیرونی ایده ای برای نقاشی خانه نیست که به آرامی از آن استفاده شود ، اما اگر درست انجام شود ، می تواند یک نشانگر نشانگر جذابیت در مهار باشد. تمیز کردن و ترمیم مناسب اتصالات ملات برای چسبندگی رنگ ضروری است ، همانطور که اجازه می دهید آجر شما قبل از استفاده از رنگ کاملاً خشک شود.
عکس: مودبانه از قلب منکرکرهعکس: با حسن نیت ارائه از کریلون

کرکره

کرکره های تزئینی و کاربردی روش مناسبی برای افزایش زیبایی منزل شما هستند ، در حالی که اسپلش رنگ را به وسایل زیادی از دیوارهای خارجی اضافه می کنید. و این که آیا شما کرکره ها را به درب هماهنگ می کنید ، یا تمام رنگ های خود را با لهجه ایجاد می کنید ، یک رنگ تازه روی کرکره ها همیشه ایده خوبی برای نقاشی خانه است.
عکس: با حسن نیت ارائه از کریلوندرب گاراژعکس: حسن نیت ارائه دهنده درب های چرخدار همیشه سبز

درب گاراژ

ممکن است در مواقع نیاز به تعمیر ، به درب گاراژ خود فکر کنید ، اما یک درب گاراژ شده با آب و هوای خشک تأثیر زیادی در جذابیت محدود دارد. بنابراین درب (ها) را رنگ کنید و در حالی که در آن هستید ، تعویض Weatherstripping را در نظر بگیرید.سقف ایوانعکس: با ادای احترام به من باید در حال جابجایی طبقه

سقف ایوان

لازم نیست در جنوب زندگی کنید تا از ایوان جلوی خانه ای که چایهای شیرین را به صندلی های بلند دعوت می کند ، زندگی کنید. سقف ایوان آبی نرم باعث می شود تا بازی جذاب شما محدود شود. و تقریباً با هر رنگ بندی رنگ دیگر ، به نظر می رسد که لهجه ای مناسب برای هر ایوان است.
عکس: با ادای احترام به من باید در حال جابجایی طبقهجانبداریعکس: با حسن نیت ارائه دادن یک لاین یک کینگ

جانبداری

یکی از بهترین راه ها برای گرفتن امتیاز بالا برای جذابیت محدود کردن ، به روز کردن رنگ سایدینگ شما است. بنابراین ابتدا نمای سایدینگ شکسته را تعویض یا ترمیم کنید ، پس نترسید از نوترالهای اساسی دور شوید و خانه خود را با رنگی بکشید که واقعاً از آن برجسته شود.
عکس: با حسن نیت ارائه دادن یک لاین یک کینگشماره خانهعکس: حسن نیت ارائه دهنده Rust-Oleum

شماره خانه

اگر شماره خانه شما از جنس فلز است و خانه شما بیش از چند سال است ، احتمالاً زنگ زدگی ، فرسوده یا محو شده است. آنها را بعد از ظهر با اندکی زنگ زدگی محافظت از رنگ اسپری و برخی کارهای آماده سازی جزئی برای چسباندن آنها زنده کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده Rust-Oleumسخت افزارعکس: حسن نیت ارائه دهنده Rust-Oleum

سخت افزار

وقتی صحبت از ایده های نقاشی در خانه و مهار تجدید نظر می شود ، جزئیات تاجگذاری هستند. و نقاشی سخت افزار تزئینی شما راهی آسان برای تقویت جذابیت خانه شما است. همچنین ، این به شما امکان می دهد سخت افزارهای قدیمی را بدون نیاز به تعویض آن مدرن کنید.
عکس: حسن نیت ارائه دهنده Rust-Oleumاصلاح عکس: حسن نیت طراحی موزائیک + ساخت

اصلاح

از نکات و ترفندهای رنگی بیرونی ما استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که دکوراسیون شما به شکل نوک بالا است. و پنجره ها ، درها ، نرده ها و تکیه گاه های ایوان ، همگی از پوشش رنگ تازه ای بهره مند می شوند.
عکس: حسن نیت طراحی موزائیک + ساختمبلمانعکس: با حسن نیت ارائه از کریلون

مبلمان

هیچ چیز جذاب تر از مجموعه مکالمه یا نوعی رواق نیست که بازدید کنندگان را برای یک بازدید تفریحی فراخوانده می کند. اگر مبلمان فضای باز شما فرسوده یا زنگ زده است ، می خواهید با یک کت رنگ تازه زندگی جدیدی به آن بخشید.
عکس: با حسن نیت ارائه از کریلون

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *