چرا باید دو بار درباره Swabs پنبه فکر کنید

اگر در خانه خود سواب پنبه ای دارید ، یکی از بهترین استفاده ها ، تمیز کردن گوش شما است. اگر زمان خواندن برچسب هشدار دهنده روی بسته بندی را گرفتید ، ممکن است دو بار فکر کنید. در این هشدار آمده است: ”احتیاط: با این محصول وارد کانال گوش نشوید. نفوذ به مجرای گوش می تواند منجر به آسیب شود. “

این 11 مورد سمی را که در فروشگاه های دلار یافت می شود ، بررسی کنید.

مطابق با امروز ایالات متحدهدر طی پنج سال گذشته ، یک مرد 31 ساله سالم از درد گوش چپ و ضعف شنوایی رنج می برد. پزشک عمومی وی دو آنتی بیوتیک مختلف را تجویز کرد. در ماه مارس گذشته ، این مرد پس از تحریک تشنج و فروریختن ، خود را در اورژانس پیدا کرد. او 10 روز قبل از درد در گوش چپ و همراه با ترشحات گوش شکایت کرده بود. وی همچنین حالت تهوع ، استفراغ ، سردرد و از دست دادن حافظه را تجربه کرده است.

صحبت از کارهایی که نباید انجام دهید ، به همین دلیل است که هرگز نباید مانده های خود را به صورت فویل بپوشید.

برای این مرد مقصر قطعه پنبه پنبه ای بود که در گوشش جا مانده بود و در نتیجه عفونت در لنت مغز او ایجاد می شد. ده هفته پس از برداشتن بقایای سواب پنبه ، این مرد هیچ گونه مشکل عصبی و علائم گوش باقی مانده گزارش نکرد.

این داستان به تنهایی می تواند شما را برای تمیز کردن گوش هایتان قسم بخورد ، اما دلایل دیگری وجود دارد که از آنها استفاده نمی کنید که هیچ ارتباطی با گوش شما ندارند.

هیچ کس دوست ندارد در زیر آب و هوا احساس کند. مراقب این اشتباهات تمیز کردن بهاری باشید که می تواند شما را بیمار کند.

علاوه بر احتمال آسیب در صورت گیر شدن در گوش ، سوآبهای پنبه ای نیز در صورتی که سواب ها در دستشویی قرار بگیرند می توانند یک خطر خفگی برای کودکان و حیوانات خانگی باشند. فراموش نکنید که بچه ها و حیوانات خانگی می توانند به راحتی از روی ظروف زباله حمام نوک بزنند و سواب های دور ریخته شوند. مربی سگ LA آنها را به عنوان یكی از 18 مورد برتر قرار می دهد كه می تواند باعث ایجاد زخم های مشترك ، خفگی یا آسیب اندام داخلی به حیوان خانگی شما شود.

در این یادداشت ، ممکن است بخواهید این 11 مورد خانه اضافی که خطرات پنهان در خانه شما هستند را بررسی کنید.

بنابراین ، سواب پنبه ای می تواند به شما ، فرزندان و حیوانات خانگی شما آسیب برساند. چیز دیگری هست؟ خوب ، سواب پنبه ای با کاغذ ، مقوا یا ساقه های چوب می تواند کمپوست شود ، اما کسانی که ساقه های پلاستیکی دارند نمی توانند. آن تخته های پلاستیکی ساقه در محل های دفن زباله پایان می یابند.

و ، برای ارسال پیام به خانه ، این یک فاجعه پنبه دیگر است که این خبر را ایجاد کرده است. در روز کریسمس 2007 ، بادی استنلی وارد بیمارستان بارنز-یهودی در سنت لوئیس شد. پس از انجام این کار ، او بر روی یک تخته پنبه دور ریخته ، سقوط کرد و مناطق شانه و کمری را مجروح کرد. بنا بر گزارش ها ، وی از بارنس به مبلغ 50،000 دلار برای “عدم هشدار به او” از این خطر شکایت کرده است. این پرونده در سال 2013 رد شد. به شما اخطار داده شده است.

به این 12 قاتل خاموش در خانه خود نگاهی بیندازید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *