چرا باید گل ایالتی فلوریدا را به منظره خود اضافه کنید

یک درخت نارنجی ، معطر ، خوراکی و دلپذیر است ، ممکن است علاوه بر این به چشم انداز شما باشد.

شکوفه درخت پرتقال مرکبات سینوس (گل ایالت فلوریدا) است و بسیار معطر است. این گلهای سفید در فصل شکوفه نارنجی هوای اطراف را عطر می کنند.

در اینجا 10 درخت عالی برای کاشت در حیاط شما وجود دارد.

حقایق گل ایالتی فلوریدا

Citrus sinensis یا همان شکوفه نارنج ، شکوفه سفید درخت نارنج است. این گیاه بومی مناطق جنوب شرقی آسیا نیمه گرمسیری است و در آب و هوای گرمسیری رشد می کند که دارای تابستان های گرم تا گرم و زمستان های معتدل است. وزارت كشاورزی آمریكا این گیاه را در مناطق سرسختی 9 تا 11 قرار داده است.

شکوفه نارنجی در طول تاریخ و ادبیات نمادی از پاکی بوده است. به گزارش نشنال جئوگرافیک ، ملکه ویکتوریا در روز عروسی خود شکوفه های نارنجی پوشید.

طبق گفته The Flower Expert ، گل ایالتی فلوریدا در هر خوشه شکوفه ها شکوفا می شود و در پاییز یا زمستان زیر پرتقال حاصل می شود.

سعی کنید این 49 گیاه رنگارنگ را برای روشن تر شدن منظره خود اضافه کنید.

گلشناس همچنین حقایق زیر را در مورد گل ایالت فلوریدا ذکر می کند:

• برگهای روی شکوفه های نارنجی براق و مستطیل است و طول آن تا 4 اینچ است.

• شاخه های نارنجی می توانند خار باشند.

• درخت نارنج یک درخت همیشه سبز جمع و جور است که به طور کلی بین 20 تا 30 اینچ قد رشد می کند. دارای تاجی گرد و متقارن است که در حدود 20 اینچ پخش می شود.

• روغن نارنج از شکوفه نارنج در برخی از پاک کننده های تجاری محبوب است.

هرگز نباید این 15 درخت را در حیاط خود پرورش دهید.

چگونه می توان یک درخت نارنج رشد کرد

درختان نارنج نه تنها سایه ، بلکه میوه خوراکی نیز ایجاد می کنند. اگر در مناطق سرسختی 9 تا 11 زندگی می کنید ، می توانید یک درخت نارنجی را در حیاط خود پرورش دهید. طبق گفته SFGate بهترین زمان برای کاشت یکی اوایل اواسط بهار است. این به درخت اجازه می دهد تا در ماه های گرم سال خود را برقرار کند.

با این نکات مربوط به کاشت درخت ، درخت جدید خود را شروع کنید.

مناطقی را انتخاب کنید که رو به خورشید باشد و مطمئن شوید که خاک به خوبی تخلیه می شود. سوراخی به قطر توپ ریشه درخت دو برابر کنید. بالای توپ ریشه باید در حدود 1 اینچ از بالای سطح خاک بماند ، زیرا پس از تأسیس ، درون زمین حل می شود. اگر توپ ریشه را به طور مساوی با خاک اطراف خود بکارید ، درخت در نهایت در زیر زمین فرو می رود. قارچ به عنوان یک مسئله اصلی تبدیل می شود زیرا خاک مرطوب تنه را مستقیماً بالای توپ ریشه لمس می کند. کاشت درخت نارنج با توجه به موقعیت توپ ریشه از بروز بیماری در آینده جلوگیری می کند. “

هنگامی که آب به دست می آید ، هماهنگ باشید و مطمئن شوید که رطوبت به عمق سیستم ریشه می رسد. شما می توانید درخت را در فصل رشد خود بارور کنید ، اما هنگام کاشت کود را به سوراخ اضافه نکنید ، زیرا می تواند سیستم ریشه را بسوزاند و درخت را بکشد.

هنگام کاشت درخت این اشتباهات را انجام ندهید.

بیاموزید چگونه گونه های درخت را شناسایی کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *