چرا باید قبل از چمن زنی ، سگ پو را انتخاب کنید

برف ذوب شده است ، گل ها شکوفا شده اند ، و سگ سستی است هر کجا! هنگامی که ماه های زمستان به شما می رسد ، سخت است که در برف بیرون بروید و مدفوع حیوان خانگی خود را ببندید – به ویژه هنگامی که درجه حرارت زیر انجماد باشد. به علاوه ، چه فایده ای دارد که اگر در چنین هوای سرد بوی خود را نداد ، مدفوع سگ را برداشت؟ بنابراین شما به سگ اجازه می دهید کار خود را انجام دهد ، و صبر کنید تا بهار قبل از برخورد با مدفوع سگ در حیاط فرا رسد.

خب ، بهار اینجاست ، و اکنون شما در حال جستجوی یک حیاط خلوت پر از حفره سگ هستید که شما هستید واقعاً نمی خواهم تمیز کنم به علاوه ، با شروع به رشد چمن ، منطقی است که فقط ماشین چمن زنی را روی آن تپه های کوچک و حتی همه چیز بیرون بکشید. کود دفع سگ می تواند یک کود عالی باشد ، درست است؟

با عرض پوزش … اما این نادرست است!

اگرچه وجود سگ ممکن است کاملاً بی ضرر به نظر برسد ، آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) احساس دیگری ندارد. مدفوع سگ در واقع یک آلاینده محیط زیست در همان دسته علف کش ها ، حشره کش ها ، روغن ، گریس ، مواد شیمیایی سمی و زهکشی اسید محسوب می شود. این در واقع برعکس بارور کردن چمن شما است و چمنهای کاملاً سبز شما را با تغییر رنگ و حتی سوختگی می گذارد.

گفته می شود که یک گرم زباله سگ در واقع می تواند حاوی 23 میلیون باکتری مدفوع باشد ، و حتی می تواند بیماری هایی از جمله کرم های ماسوره ، کرم قلیان ، کرم های گرد ، کرم های مویی ، پارو ، تاج ، جیاردیازیس ، سالمونلوز ، کریپتوسپوریدیوز و کمپیلوباکتریوز را به همراه داشته باشد. طبق مراکز آمریكا برای كنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) ، انسان در صورت عدم استفاده صحیح در واقع می تواند بیماری های ناشی از ترك حیوانات خانگی را منقبض كند. تمام چیزی که لازم است تماس با خاک برای ابتلا به بیماری مانند این است.

البته این می تواند مشکلاتی ایجاد کند که اگر می خواهید چمن زنی خود را بریزید. با گذاشتن زباله های سگ در حیاط خلوت ، هنگام کاشت ، می توانید آنچه را که توسط EPA و CDC به عنوان مواد شیمیایی سمی تعیین شده است ، در سراسر چمن خود پخش کنید. مطمئناً از رنگ و ظاهری چمن سبز سرسبز که دارید ، کاسته می شود و احتمال ابتلا به حیوانات وحشی را بیشتر ایجاد خواهید کرد. زئونوزها ناشی از تخم های کرمهای گرد و سایر انگلها هستند که در واقع می توانند سالها و سالها در خاک شما زندگی کنند. که البته اگر کودک شما بخواهد بازی بی گناهی از گرفتن در حیاط خلوت انجام دهد ، بسیار خطرناک به نظر می رسد.

نیازی به گفتن نیست ، مدفوع را بردارید. بهترین کاری که می توانید برای خاک خود انجام دهید (و افرادی که در این ملک زندگی می کنند) این است که مدفوع را بلافاصله پس از انجام سگ ، شرم آور کنید. اما اگر شما یکی از بسیاری از کسانی بودید که پس از یک زمستان طولانی تمیز کردن سولف سگ را تمیز نکردید ، حتماً قبل از کاشت چمنزار با نزدیک شدن به هوای گرم خود اطمینان حاصل کنید.

صحبت از چمن خود ، شما واقعاً باید از اعتقاد به این اسطوره های مراقبت از چمن جلوگیری کنید.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *