چرا باید هنگام تعویض زباله از جک اتومبیل استفاده کنید

کمکی دستی برای زیر سینک

برای تعویض زباله از جک قیچی از صندوق عقب ماشینم استفاده کردم. نه تنها بلند کردن سنگین من را نجات داد ، بلکه به من این امکان را می داد که ارتفاع نصب را دقیقاً همانطور که نصب کردم تنظیم کنم. جک های قیچی می توانند در مورد بلند کردن دیگر سنگین ها نیز کمک کنند. من برای قرار دادن درب دوش سنگین از آن استفاده کردم. – مایک مک کلش.

دریابید که مواردی را که باید کاملاً هرگز زباله های خود را حذف نکنید ، بیابید:
1 / 15

قهوه محل دفع زباله ها نیست

زمین های قهوه

قهوه موجود است: این کار را نکنید! بیایید با جداسازی یک راه حل عامیانه رایج شروع کنیم. در حالی که درست است که ریختن قهوه در دفع زباله شما در کوتاه مدت بوها را کاهش می دهد ، در واقع می تواند مشکلات جدی تری را در تخلیه ایجاد کند. برای فهمیدن دلیل این مسئله ، وقتی از صافی استفاده می شود ، به این فکر کنید که چه چیزی از قهوه استفاده می شود: آنها به یک لفاف خمیر متراکم و ضخیم بسته می شوند. و این دقیقاً همان چیزی است که شما نمی خواهید به خطوط تخلیه خود بروید! اگر دفع شما شروع به بوی کردن می کند ، در اینجا راه حیله گرانه ای وجود دارد که سریعتر بوی آن را بو دهید.
زمینه ها را از اختیار خود خارج نکنید و از آنها استفاده کنید تا در عوض مخزن را از باغ خود دور نگه دارید.رشته فرنگی ماکارونی خشک

ماکارونی

هرکسی که اسپاگتی یا پنیر مک را تهیه کرده باشد می داند که ماکارونی وقتی در آب خیس می شود گسترش می یابد. با توجه به این مسئله ، می بینید که چرا نمی خواهید بسیاری از ماکارونی ها را در اختیار خود بگذارید و در آنجا تخلیه کنید و در آنجا تخلیه شود ، در آب خیس می شود و گسترش می یابد. (هرگز تعجب نمی کنید که چرا یک صاف کننده اسپاگتی سوراخ دارد؟ ما به شما می گوییم چرا.)
مانند بسیاری از موارد موجود در این لیست ، چند ضایعه تمیز شده از بشقاب آسیب نمی بینند. اما سعی نکنید یک کلوچه ماکارونی را دور ریخته و هنگامی که ماکارونی را از بین دفع کردید ، آب را به همان اندازه سرد که بعد از آن 30 ثانیه طی می شود ، آب کنید تا آن را از طریق تله و داخل خط اصلی بریزید. در غیر این صورت ، به احتمال زیاد شما به مشکلات گرفتگی دچار مشکل خواهید شد ، زیرا این حساب دست اول تأیید می کند.استخوان های بال مرغ

استخوان ها

دفع زباله در تهیه و دفع زباله های مواد غذایی فوق العاده است. فقط به این دلیل که آنها می توانند سنگ زنی نشوند به این معنی نیستند که آنها دارای چرخ های زاویه ای هستند – آنها به راحتی ساخته شده اند تا با وسایل بسیار سخت مانند استخوان ها مقابله نشوند.
اگر یک بال مرغ یا استخوان ماهی در اختیار شما قرار می گیرد ، وحشت نکنید. دفع وسایل سفت و سخت است و می تواند استخوان های کوچک استخوان گاه به گاه را سنگین کند. اما اگر سعی دارید یک قفسه دنده را از زیر سینک خود بریزید و آنها را خرد کنید ، خود را برای فاجعه آماده می کنید.
در اینجا نحوه مراقبت صحیح از دفع زباله های خود و ماندگاری آن آورده شده است.جو دوسر خشکAlter-Ego / Shutterstock

جو دوسر

تقریباً مانند ماکارونی ، جو دوسر یکی دیگر از تهدیدهای گسترش است. جو دوسر پخته نشده به ویژه احتمالاً در صورت دفع دست نخورده از بین می رود ، فقط برای جمع آوری و گسترش خط پایین. (دریابید که یک چیز بلغور جو دوسر به غیر از خوردن غذا نیز مفید است.) اگر خوش شانس باشید ، در نهایت آنها به سمت فاضلاب بیرون می روند. اگر خوب نیستید ، ممکن است زمان آن فرا رسد که مهارت های پیشرفته نظافت زهکشی خود را تازه کنید.
آیا می دانید که باید مرتباً محافظ چلپ چلوپ زباله خود را تمیز کنید؟ در اینجا چگونه است.کره بادام زمینی آجیل

آجیل

اگر تا به حال خود را پیدا کرده اید که تعداد انگشت شماری از بادام زمینی را در زباله های خود ریخته اید ، لحظه ای فکر کنید که چگونه کره بادام زمینی درست می شود: تعداد انگشت شماری از بادام زمینی را درون چرخ آسیاب ریخته و در آنجا چرخانده و در یک خمیر چسبناک و غلیظ ریخته اید. . و دفع زباله شما نسخه عالی دستگاه اندازه گیری مهره است. مقدار بادام زمینی (و انواع دیگر آجیل) را که در اختیار شما قرار می گیرد محدود کنید و به مراتب بهتر خواهید بود.
کره بادام زمینی روی ساندویچ ها و در تله های ماوس کار می کند ، اما دفع آن با کره بادام زمینی درد تمیز کردن و مهار احتمالی تخلیه شما است.پوست پیاز قرمز

پوست پیاز

بیشتر ضایعات پیاز خرد شده ، خرد شده یا خرد شده نباید مشکلی برای دفع شما باشد. مشکل این غشای نازک است که درست زیر لایه خشک و بیرونی ترین پیاز قرار دارد. این لایه نازک و مرطوب اغلب قبل از خرد شدن پیاز برداشته می شود و داخل آن پرتاب می شود. اما لایه آنقدر نازک است که می تواند از دفع عبور کند ، تیغها را از دست ندهد و باد را در زهکشی گشوده کند ، جایی که مانند وانت بار روی وانت عمل می کند ، وسایل بیشتری را صید می کند و آنها را در جای خود نگه می دارد.
خوشبختانه ، جلوگیری از این مشکل بسیار ساده است. کافیست نازکترین لایه بیرونی را در سطل زباله ریخته یا قبل از ریختن آن در محل آن ، آن را برش دهید. این چند ثانیه کار است که می تواند ساعت ها کار یا بازدید گران از شما از یک لوله کش صرفه جویی کند.
اگر ماشین ظرفشویی بد بو دارید ، در اینجا نحوه از بین بردن بوی ماشین ظرفشویی آورده شده است.پوسته تخم مرغ

پوسته تخم مرغ

آیا می توانید پوسته های تخم مرغ را در انبار زباله قرار دهید؟ مطمئن. اما باید؟ نه. شاید شنیده باشید که ایده های خوبی برای ریختن پوسته های تخم مرغ به داخل زباله است. ایده این است که پوسته ها به نوعی تیغه های نصب شده بر روی دیوار دفع را تیز می کنند. سخت است بگوییم این تئوری از کجا شروع شده است ، اما اگر شما به فکر کردن در مورد آن فکر نکنید ، آخرین باری که دیده اید کسی چاقوها و تیغه های چمن زن را با یک کارتن تخم مرغ تیز می کند؟
در حالی که تخم مرغ ها برای کمک به تیغه های دفع شما خیلی کار نمی کنند ، حداقل خود پوسته ها هیچ آسیبی به آن وارد نمی کنند. با این حال ، دفعه بعد که یک تخم مرغ می ریزید ، به پوسته دقت کنید. یک غشای نازک در قسمت داخلی پوسته مشاهده خواهید کرد که می تواند (مانند آن غشای نازک پیاز) سست شود و در زهکشی یا اطراف پروانه (روتور که زباله ها را در مقابل پره های دیواری سوار می کند) قرار بگیرد.
اگر هنوز ایده پرتاب پوسته های تخم مرغ در سطل زباله را دوست ندارید ، خوشحال می شوید که می شنوید که آنها می توانند در باغ شما استفاده شوند.زباله های زباله را پوست بگیرید

زباله ها

خوب ، صحبت از زباله ، ارزش این را دارد که بطور رسمی بگوییم: می دانیم که آن را دفع زباله می نامند. این بدان معنی نیست که شما باید تمام زباله های خود را در آن قرار دهید. با یک لوله کش یا دست ساز صحبت کنید و از اینکه چند بار نیاز دارید حوله های کاغذی ، کیف ، بسته بندی آب نبات و لایه برداری موز را که حتماً در اختیار شما نیست ، شوکه اید.
برای همه آن دسته از بالگردهایی که برای رفع ضایعاتی که از آنها به عنوان فشرده سازی زباله استفاده می شد فراخوانده می شود؟ بیایید فقط بگوییم که آنها روشهای زیادی در زمینه جایگزین کردن زباله ها داشته اند.روده بزرگ کدو تنبل

کدو تنبل و سبزیجات فیبری

اگر تا به حال کدو تنبل ای را برای هالووین ترسیم کرده اید ، می دانید که رشته های طولانی چگونه می توانند روی دست و صفت خود گرفتار شوند و کل وضعیت را به یک ظرف غذا چسبناک تبدیل کنید. با دفع روده کدو تنبل در سطل زباله از انتقال آن ظروف سرباز یا مسافر در زباله خودداری کنید.
در مورد سبزیجات مانند کرفس و ریواس نیز همین کار را می کند. ساقه های بلند و رشته ای را مستقیماً درون سطل زباله پرتاب کنید تا از ایجاد الیاف مشکلی ایجاد نشود ، اما در مورد قطعات کوچک نگران نباشید. هنگام خرد شدن ، الیاف به اندازه کافی کوچک هستند که مشکلی ایجاد نمی کنند.پوست سیب زمینی

پوست سیب زمینی

لایه برداری سیب زمینی به اندازه کافی نازک است تا از بین برود و از بین برود و به طور بالقوه در تخلیه قرار گیرد. در آنجا می توانند مسئله ای مانند غشای تخم مرغ ایجاد کنند ، مانند یک میت گیر گیر کوچک ، نگه داشتن سایر زباله ها و ایجاد انسداد.
باز هم ، چند قطعه لایه برداری چیزی برای نگرانی نیست ، اما بسیاری از دستور العمل ها خواستار چندین سیب زمینی هستند ، و پشته های پوست را به سرعت می افزاید. اگر بیش از حد دفع خود را از بین برده اید ، این اصلاحات ساده دستگاه را امتحان کنید تا ببینید که آیا می توانید آن را سریع و سریع اجرا کنید. این دو موردی است که شما هرگز نباید تخلیه کنید.گودال هلو

چاله ها

هلو بسیار خوشمزه است ، و آووکادو الهام بخش نسل کاملی از طرح های رنگ آشپزخانه است ، اما هر دو آنها چاله های بسیار متراکم و متراکم در مرکز خود دارند. به عنوان یک قاعده خوب ، اگر نمی توانید آن را با چاقو خرد کنید ، قرار نیست آن را دفع کنید. (در واقع ممکن است یک یا دو بار ، اما طولی نکشید که قصد خرید یک دفع جدید را داشته باشید.)
اگر عادت دارید وسایل خیلی سخت را از بین ببرید ، معمولاً موتور را نمی کشد ، اما با دستگاهی روبرو می شوید که به طور صحیح زباله ها را دفع نکند. سرانجام ، شما فقط از آن ناامید می شوید و در پایان جایگزین واحد می شوید.مواد تمیز کننده مواد شیمیایی

مواد شیمیایی تمیز کننده

ما در مورد صابون ظرف یا پاک کننده های معمولی صحبت نمی کنیم. موارد مناسب برای استفاده عادی هستند. مواد شیمیایی که از آن جلوگیری می شود ، شکن های زهکشی سخت و تمیز کننده های صنعتی هستند. آنها می توانند لباس بیش از حد را در اختیار شما قرار دهند و احتمالاً حتی خط تخلیه.
درعوض ، از مکعب های یخی برای تمیز کردن تیغ ​​ها و کمی صابون ظرف استفاده کنید تا از بین برود و از بین برود و از بین برود و از بین برود. و اگر گرفتگی دارید ، در اینجا نحوه پاک کردن آن بدون استفاده از مواد شیمیایی آورده شده است.آیا در تخلیه تخلیه نکنید

رنگ

این یک اشتباه است که DIYers به ​​خصوص مستعد مرتکب شدن است. لاتکس یا رنگ روغن هرگز نباید مستقیماً در زیر تخلیه ریخته شود. این می تواند به طرف دفع چسبیده یا در لوله ها بنشیند ، جایی که شروع به درمان و سخت شدن در یک گرفتگی غیرقابل تحمل می کند. باز هم ، یک رنگ کوچک که به شدت رقیق شده است تا زمانی که هست مسئله نخواهد بود به شدت رقیق اما برس و غلطک ها باید با استفاده از یک ظرف مناسب با مقدماتی تمیز شوند ، در حالی که رنگ فله ای باید به درستی از بین برود.پوسته ذرت

پوسته ذرت

ذرت خرد کردن مقدار زیادی زباله ایجاد می کند و تا آنجا که ممکن است باید بجای دفع زباله در شمع کمپوست یا زباله بروید. پوسته مقاوم ، فیبری و نخ های خوب ابریشم ذرت یک تهدید دوگانه برای دفع مواد دفع می کند.
بنابراین چه ذرت شما در باغ خریداری شود و چه در خانه خریداری شود ، ایده خوبی است که پوستتان را مستقیماً درون یک کیسه خرد کنید و به هیچ وجه اجازه ندهید که آن را در دسترس داشته باشید.صدف صدف

پوسته

پوسته های سخت از غذاهای دریایی مانند خرچنگ ، ​​خرچنگ ، ​​میگو و صدف یک مشکل شایع در دفع زباله است. بسیاری از این پوسته ها برای چسباندن صحیح به مراتب چگال هستند ، در حالی که مواردی که ممکن است از بین بروند (مانند میگو) شانس ابتلا به درن را دارند.
بنابراین از دفع زباله پرش کرده و صدف ها را در سطل زباله انداخته اید ، ترجیحاً یک کیسه زباله کوچک باشند تا بتوانید سریعاً آن را از آشپزخانه بیرون بیاورید. هیچ دلیلی برای تمیز کردن کل آشپزخانه فقط برای خلاص شدن از شر بوی بد نیست!

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *