چرا نباید از یقه شوک روی سگ خود استفاده کنید

سگ

شما می خواهید سگ خود را یاد بگیرد و دستورات را دنبال کند و یقه شوک در نظر گرفته است تا بتواند در روند آموزش به شما کمک کند. با این حال ، طبق گفته های Humane Society of U. S. و بسیاری از مربیان سگ ، قلاده های شوک دارای اشکالاتی هستند.

این هزینه ای است که برای داشتن یک سگ واقعاً هزینه دارد.

یقه شوک چیست؟

قلاده های شوک از جریان الکترونیکی استفاده می کنند که از طریق نقاط تماس فلزی روی یقه سگ عبور می کند تا سیگنالی به حیوان خانگی شما بدهد. جامعه هومن خاطرنشان می کند ، در حالی که این سیگنال ها می توانند مانند یک حرکات ترکیبی متلاشی کننده باشند ، اما می توانند یک شوک دردناک نیز ایجاد کنند.

این 53 اشتباه است که هر صاحب سگ مرتکب می شود.

چرا برخی از دارندگان سگ از یقه شوک استفاده می کنند؟

قلاده های شوک عملکردهای مختلفی دارند. از یقه های از راه دور شوک می توان برای ایجاد شوک به سگ استفاده کرد تا جلوی پارس آن را بگیرد. دستیاران سگ هنگام استفاده از ریموت از شوک استفاده می کنند تا نیاز به اصلاح داشته باشد. همچنین نرده های برقی از یقه های شوک به عنوان روشی برای نگهداری سگ های موجود در یک منطقه خاص استفاده می کنند. این دستگاه ها هنگام نزدیک شدن به سد ، به سگ سیگنال می دهند و در حال شوک شدن هستند ، همراه با شوک هنگام رسیدن یا عبور از سد.

این 12 خانه سگ باورنکردنی را برای بهترین دوست خود ببینید.

چرا نباید از یقه شوک استفاده کنید

جامعه Humane خاطرنشان می کند: “کمترین انسانی ترین و بحث برانگیزترین استفاده از یقه شوک به عنوان یک وسیله آموزشی است.” وی گفت: “احتمال سوءاستفاده (تحویل شوك به عنوان مجازات) یا سوء استفاده (زمان ضعیف شوك) وجود دارد. سگ شما همچنین ممکن است شوک دردناک را با افراد یا تجربیات دیگر مرتبط کند و منجر به رفتارهای ترسناک یا پرخاشگرانه شود. “

Green Acre Kennel Shop ، یک کار کامل در زمینه مراقبت از حیوانات خانگی در ماین ، خاطرنشان می کند استفاده از یقه های شوک ممکن است عواقب ناخواسته ای به دنبال داشته باشد. وی گفت: “در تجربه ما ، سیستم های یقه شوک ، جایی که یک سگ بوق می زند بوق می خورد و در صورت ادامه خط در املاک شما ، یک ضربه الکتریکی در گردن خود ایجاد می کند ، احساس کاذب از امنیت را برای صاحبان سگ ایجاد کنید و اغلب باعث می شود سگ تبدیل شود. ترسناک و مضطرب ، به ویژه نسبت به افراد دیگر. “

این شرکت همچنین خاطرنشان می کند ، یقه های شوک از راه دور هنگام استفاده برای اهداف آموزشی می تواند باعث پرخاشگری سگ ها شود. “تجربه خود ما در برخورد با سگ هایی که دارای مشکلات رفتاری هستند ، و همچنین تحقیقات علمی متخصصان این زمینه نشان می دهد که استفاده از ابزارهایی که باعث ایجاد درد و ترس می شوند ، می توانند باعث افزایش یا پرخاشگری و سایر مشکلات رفتاری شوند.”

هر صاحب سگ باید این 19 نکته تمیز کردن را بشناسد.

گزینه های دیگر برای قلاده های شوک

بسته به نوع حیوان خانگی شما و هرگونه رفتارهایی که می خواهید در آن بهبود ببخشید ، روش های جایگزینی برای شوک قلاده ها وجود دارد.

آموزش رفتاری از پاداش مثبت برای پاداش دادن به سگها برای دستورات زیر استفاده می کند. این اغلب شامل دادن معاشرت یا پاداش كوچك برای حیوانات خانگی برای دستورهای زیر مانند نشستن ، ماندن یا عدم پارسیدن است.

در حالی که سیترونلا به سگ ها صدمه نمی زند ، بوی روغن را دوست ندارند. قلاده های سیترونلا تقریباً مانند یقه های شوک کار می کنند ، به این دلیل که مقدار کمی از سیترونلا را برای تصحیح اقدامات سگ آزاد می کنند.

اگر برای آموزش سگ خود برای ماندن در یک منطقه خاص ، شمشیربازی برقی را با یقه شوک در نظر گرفتید ، سایر گزینه های شمشیربازی یا تابلوهای پخش در فضای باز را در نظر بگیرید. اینها به نگه داشتن سگ شما بدون ایجاد صدمه به آنها کمک می کنند ، همچنین از ورود حیوانات دیگر به فضای حیوان خانگی شما جلوگیری می کنند.

به همین دلیل سگ شما شما را به داخل حمام می برد.

به سگ خود بگویید که دقیقاً با این اسپری جادویی چگونه حفر کند.

در اینجا 13 ایده محوطه سازی با سگ ارائه شده است.

یک playpen اکنون در آمازون بخرید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *