برای جلوگیری از پشیمانی کردن جاده ، اکنون روده های خود را زمستانی کنید

HH روده را با اسپاتول تمیز کنیدخانواده دستی

زمستان های خود را زمستانی کنید

هنگامی که روده ها با برگ ها ، میله ها و بقایای دیگر پر می شوند ، این می تواند باعث گرفتگی شود و منجر به خزیدن آب در زیر پشت بام و بعضاً به پایه شود. روده های مسدود شده همچنین می توانند در زمستان به سدهای یخی منجر شوند. به همین دلیل مهم است که هر چند وقت یکبار آب روده های خود را تمیز کنید.

شما باید حداقل سالی یک بار روده های خود را تمیز کنید و در صورت داشتن درختان بزرگ و پس از طوفان بزرگ ، این کار را بیشتر انجام دهید.

در اینجا 25 نکته برای رفع مشکلات سقف و ناودان آورده شده است.

بهترین روش برای تمیز کردن روده ها:

یک کفگیر پلاستیکی قدیمی ابزاری عالی برای تمیز کردن زباله ها از روده ها است! این رودخانه را خراشیده نمی کند ، و می توانید آنرا برش دهید تا کانتورهای روده را با snips متناسب کنید. تمیز کردن grime درست از خلال اسپاتولا نیز پاک می شود و باعث تمیز شدن نسیم می شود. مار لوله کش شما ابزاری عالی برای بیرون کشیدن تکه های برگهای مرطوب از زیر شاخه های بسته شده است.

احساس نمی کنید آنقدر چربی آرنج قرار دهید؟ یک ربات تمیز کننده ناودان را در نظر بگیرید.

پاکسازی را آسان تر کنید:

برای آسانتر نظافت ، یک تارپ را در زیر فضای کاری خود قرار دهید تا تمام زباله های روده جمع شود و از چمن و محوطه سازی خود محافظت کنید. پس از پاک کردن زباله ها از روده ها ، از شیلنگ باغ برای شستشوی روده ها و زیر شاخه ها استفاده کنید و سایر بقایای آن را پاک کنید. در صورت بروز نشتي ، اين امر به شما نشان مي دهد. آیا نیاز به جایگزینی روده های خود دارید؟ در اینجا نحوه نصب آنها آورده شده است.

اکنون برخی از زمان ها را کنار بگذارید تا این وظایف ساده تعمیر و نگهداری پاییز را انجام دهید تا با دانستن اینکه آماده شده باشید ، راحت باشید.

پنج ابزار تمیزکننده روده مورد علاقه ما را بررسی کنید:
1 / 5

کیتاز طریق Amazon.com

کیت اسپری شیرین

برای انفجار برگ ها ، خاک و سایر مواد زباله خود ، به کیت تمیز کننده روده در دسترس بالا (Ezy Flo Deluxe) احتیاج دارید. فقط این را به واشر فشار خود وصل کنید تا روده های پاک کننده از زمین بسیار ساده شود. به علاوه ، ضمیمه اسکرابر هر لقمه و لنگه را تمیز می کند. به علاوه: این 25 نکته را برای رفع مشکلات پشت بام و روده ها بررسی کنید.
آیا تا به حال در مورد روبوت تمیز کردن ناودان شنیده اید؟ بله ، وجود دارد!
هم اکنون این کیت را در آمازون دریافت کنید.حرکت شبیه چمچه زنی از طریق Amazon.com

حرکت شبیه چمچه زنی جدی

این دستمالی انعطاف پذیر ، سبک و با کاربرد آسان برای اولین بار بعد از شروع ریزش برگ های شما بسیار مناسب است. این بسیار مناسب است که درون روده های شما قرار بگیرد ، و یکباره بسیاری از زباله ها و لجن را بلند می کند – چیزی که دیگر ابزارهای کوچک باغ نمی توانند از عهده آن برآیند. آیا روده و روده های شما سر و صداهای زیادی ایجاد می کند؟ در اینجا نحوه آرام کردن آنها آورده شده است.
امروز این قاشق را سفارش دهید.نگهباناز طریق Amazon.com

گارد نصب آسان

توری بودن این محافظ روده ها باعث می شود تا آشغال ها از روده های شما بسیار ساده نباشد. و این یعنی تمیز کردن کمتر در طول سال! همه چیزهایی را که باید در مورد نصب نگهبانان روده بزرگ بدانید در اینجا بیاموزید.
هم اکنون این محافظان روده را در آمازون دریافت کنید.تمیز کردناز طریق Amazon.com

پسوند دمنده

به راحتی می توانید روده های خود را با دمنده و این پسوندهای مفید تمیز کنید. اتصالات به راحتی قابل جمع و متناسب با اکثر مارک های اصلی دمنده های گاز و برق است. به علاوه ، کل ابزار بسیار سبک وزن است.
اکنون آن را در آمازون دریافت کنید.از طریق Amazon.com

این پاییز کر را بسیار سرگرم کننده تر کنید

این یاور کوچک نه تنها جالب به نظر می رسد ، بلکه خیلی خوب نیز تمیز می شود! نازل موشک با فشار بالا را به شلنگ استاندارد باغ خود بچسبانید و هرچند ناودانها و ریزگردها را به آن فشار دهید. این برگها و برگها را از بین می برد ، و در هر لحظه مانع هایی را آزاد نمی کند. بعلاوه: این اصلاحات روده بزرگ واقعاً آسان است.
این موشک تمیز کننده را امروز در آمازون دریافت کنید.
افشای اطلاعات: این ارسال توسط ویراستاران The Family Handyman برای شما آورده شده است ، که هدف آنها برجسته کردن محصولات و خدمات شما جالب است. اگر آنها را بخرید ، ما سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از طرف شرکای تجاری خود دریافت می کنیم. ما غالباً محصولات را به صورت رایگان از تولید کنندگان برای آزمایش دریافت می کنیم. این تصمیم ما را در مورد اینکه آیا محصولی ارائه شده است یا توصیه نمی شود ، هدایت می کند. ما از نظرات شما استقبال می کنیم چیزی دارید که فکر می کنید باید درباره آن بدانیم؟ با ما تماس بگیرید، اینجا.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *