باغبانی Xeriscape: گیاهانی در حال رشد با آب کمتری هستند

Xeriscaping: بهارXeriscaping: جزئیات بهارXeriscaping: بهار اواخرXeriscaping: اوایل تابستانXeriscaping: MidsummerXeriscaping: Fall

منطقه چهار باغ xeriscape منبعی از شکوفه ها از بهار تا پاییز شامل صابون صورتی ، آلیوم ، dianthus ، artemisias ، مریم گلی و علفهای روسی است. همه اینها در شرایط کم آب رونق می گیرند.

با توجه به شرایط خشکسالی و محدودیت های آبیاری که در جوامع سراسر کشور رایج است ، مسئله چمن زنی چمن ها و باغ ها در ذهن بسیاری از جمله من است. یک کار من برای کاهش میزان آبیاری که انجام می دهم ایجاد یک باغ کامل اختصاص داده شده به گیاهان زراعی است – گیاهانی که در شرایط کم آب خوشحال هستند.

آب کمتری به معنای باغ زشت نیست

من در مورد کاکتوس و سنگ صحبت نمی کنم. من در سنت پاول ، مینه سوتا باغ می کنم ، بنابراین این شرایط دقیقاً صحرا نیستند. باغ کم آب من از ماه مارس تا اولین بارش برف متوقف نشده است. و مهم نیست که تابستان چقدر گرم یا خشک است ، من به هیچ وجه از این باغ آب نمی کنم. هر چیزی که در آنجا رشد می کند فقط با بارندگی موجود در هر فصل خاص به خوبی انجام می شود. در چند سال گذشته. ما شرایط خشکسالی داشتیم ، و باغ زراعت من (تحمل به خشکسالی) همه آنرا رونق بخشید.

خاک فقیر یک مزیت است

باغ xeric من در بقایای مانده از پروژه افزودن خانه چهار ساله ما ساخته شده است. من با شن ، تکه هایی از بتن قدیمی و خاک نابارور مانده بودم. من به جای اینکه از کامیون های بار لکه گران قیمت باشم ، تصمیم گرفتم خاک فقیر حیاط خود را به نفع خود برگردانم.

مهمترین چیزی که من آموخته ام این است که انتخاب دقیق گیاه ، خاک بدون چربی و زهکشی عالی برای باغ سالم و زرق و برق دار تحمل خشکسالی مهم است. و غفلت خوش خیم. در ابتدا من در برابر ایده ترک گیاهان مقاوم در برابر خاکی سنگی و هوای خشک مقاوم بودم. شکستن یک عادت در طول زندگی با افزودن اصلاحات خاک و مالچ سنگین کار سختی است. اما این چیزها گیاهان زرشکی را نابود می کنند زیرا ریشه های آنها اگر در آب زیادی (مخصوصاً در زمستان) قرار بگیرند پوسیده می شوند.

از باغبانی xeric بصورت آنلاین بازدید کنید

یکی از منابع عالی برای اطلاعات و گیاهان باغ های High Country (بازدید از highcountrygardens.com) است. فهرست و وب سایت آنها گنجینه ای از اطلاعات در مورد باغبانی زراعی است و آنها گیاهان شگفت انگیزی را می فروشند که با آب کمتری برای هر منطقه از کشور انجام می دهند. اگر فکر می کنید باغ های کم آب فقط حفره های کاکتوس پر شده اند ، برای یک تعجب فوق العاده درگیر هستید. سعی کنید منطقه ای از حیاط خود را به یک باغ کم آب تبدیل کنید. کمتر از شیلنگ استفاده خواهید کرد و به همان اندازه از شکوفه های آن لذت خواهید برد.

– الیسا برنیک ، ویراستار دانشیار

این نکات مربوط به باغبانی کارهای باغبانی شما را آسان تر می کند.

نکات مربوط به تعمیر و نگهداری چمن و باغبانی

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *