در سال بررسی: 18 محبوب ترین محصولات تمیز کننده و سازماندهی سال 2018

پاک کن جادویی

پاک کن جادویی

سحر و جادو پاک کن بسیار آسان است که به ترک های ناچیز و شکاف ، گره و قلاب و همه کسانی که دسترسی به مکانهایی مانند اطراف تیغه بازکن قوطی دسترسی پیدا کنید ، فوق العاده است. این یکی از چندین معجزه تمیز کردن در اطراف خانه است. از آنجا که این محصول در اصل کاغذ ماسه ای بسیار ریز است ، می تواند آن مناطق را ریشه کن کند یا آهک های داخلی را در یک جیف پاک کند. اما چون اساساً کاغذ ماسه سنگ است ، می تواند به راحتی تمام سطوح چوبی را از بین ببرد و آن را مرتب کند ، بنابراین هنگام پاک کردن ، مراقب باشید!

آمازون

تمیزکننده اجاق مایکروویو عصبانی ماما

اگر این خانم کوچک دیوانه به نظر می رسد ، اتفاق بدی برای مایکروویو شما نیست. این دستگاه هوشمند با استفاده از مایکروویو را با کمی سرکه و لیمو تمیز می کند. یکی را با قیمت 3.99 دلار در آمازون انتخاب کنید. همچنین می توانید محلول تمیز کردن مایکروویو که در بین این 50 ایده تمیز کردن غیرمعمول موجود است را امتحان کنید.

آمازون

میکروفیبر چرخش O-Cedar EasyWring Spin Mop

جابه‌جایی کار سختی است اما این میکرو فیبر به دلیل داشتن سر مثلثی به مکانهای دشوار بهتر از سایر مپسها می رسد. این ابزار کوچک کاملاً پاکیزگی است و ما دیگران را پیدا کرده ایم. ما اسرار را از تمیز کردن جوانب مثبت که دوست دارید بدانید نیز کسب کرده ایم.

آمازون

کیت تعمیر مبلمان

این ممکن است مانند یک محصول تمیز کننده به نظر نرسد اما این نشانگرهای مبلمان بدون هیچ مشکلی پاکت و خراش را پاک می کنند. برای رفع سخت تر مبلمان می توانید از این نکات استفاده کنید.

آمازون

قرص تمیز کننده توالت Clorox

تمیز کردن توالت با یکی از این تبلت ها بسیار آسان می شود. لازم نیست به طور مرتب به برس توالت برسید. اگر علاقه دارید نسیم توالت را تمیز کنید ، چیزی را که بمب است ، بررسی کنید.

آمازون

دریل

ما به طور طبیعی این ایده را دوست داریم. ما قبلاً یک دستگاه مشابه را نشان داده ایم ، بنابراین دیدن این موارد برای همه بسیار جالب است. (البته منفی است.)

آمازون

بیسل پت لکه و پاک کننده بو

از بین بردن لکه های حیوان خانگی همیشه کار مطلوبی نیست ، اما برداشتن حیوانات اهلی بیسل و بوی آن را آسان تر می کند. این نکات تمیز کردن فرش برای صاحبان حیوانات خانگی نیز به از بین بردن آن لکه ها کمک می کند.

آمازون

دستمال مرطوب تمیزکننده از استیل ضد زنگ Weiman

اینها بهترین فروش در آمازون به دلیل شغلی است که در وسایل استیل ضدزنگ انجام می دهند که با اثر انگشت در همه جای خود می توانند ناخوشایند به نظر برسند. همچنین می توانید این هک تمیز کننده دیوانه را امتحان کنید تا درخشش فولاد ضد زنگ شما باشد.

آمازون

میکروفیبر موپ

ما در گذشته از پارچه های میکروفیبر تمجید کرده ایم و بنابراین بدون شک می گویم که این میکرو میکرو فیبر پویا است. این پرفروش در آمازون است و می تواند خیلی صاف تر عمل کند.

آمازون

پکیج خانوادگی با اندازه سریع Bounty

احتمالاً بیشتر از آنکه بتوانید حساب کنید حوله های کاغذی را پشت سر می گذارید ، پس چرا 16 رول به طور همزمان دریافت نمی کنید؟ شناخته شده است که Quicker Picker Upper با مشکلی روبرو می شود و پرفروش ترین آمازون است.

2016_11_445_Garage_Ceiling_Storage_M9

قرقره ها درد را تسکین می دهند

اگر صاحب یک دوچرخه سنگین هستید ، یا فاقد قدرت لازم برای بلند کردن آن بر روی سر خود هستید ، یک سیستم قرقره ای نصب شده روی سقف را امتحان کنید و بگذارید فیزیک تلاش را راحت کند. این آسانسور دوچرخه توسط Racor نصب و استفاده آسان است.

فروشگاه کانتینر

از سیستم Buddy استفاده کنید

با استفاده از یک کلیپ جوراب کوچک بعد از لباسشویی جفت جوراب را با همسر ، ست های لباس خواب یا لباس های همسان خود در کنار هم قرار دهید. این کمک خواهد کرد که جفت به هم بچسبند ، حتی اگر در زمین دور ریخته شوند.

خانه ای را برای آن جوراب های یتیم بیابانی پیدا کنید که باور نکنید چرا به آن فکر نکردید.

عکس: حسن نیت ارائه دهنده فروشگاه Container

جیب ها را چک کنید

برای جوراب جوراب ، لباس زیر ، بشکه ، کلاه و موارد دیگر جلوتر از زمان ، جیب لوازم جانبی را بر روی آویز لباس بچسبانید. می توانید جیب های لوازم جانبی را در آمازون خریداری کنید.

مشابه جیب لوازم جانبی ، ببینید که چرا یک سازمان دهنده کفش یکی از بهترین راه حل های ذخیره سازی در اطراف است.

عکس: حسن نیت ارائه دهنده آمازون

آمازون

Home It Mop و دارنده جارو

گاهی اوقات ذخیره کردن این مپ ها و جاروها می تواند در کمد خراب شود ، بنابراین داشتن یک سازمان دهنده مانند این باعث شگفتی می شود. این مپ ها و جاروها را از دسترس خارج می کند و به راحتی پیدا می شود. با استفاده از ابزار تمیز کردن خود ، این نکات تمیز کردن راز از جوانب مثبت را رعایت کنید تا نظافت منزل شما نیز ساده تر شود.

آمازون

سینی نقره ای

ما به شما روش های مختلفی را برای استفاده از سینی ظروف نقره ای برای ساماندهی وسایل در خانه خود نشان داده ایم تا این بهترین فروشنده در آمازون علاوه بر این عالی باشد.

آمازون

رول ابزار کارهارت

این رول ابزار Carhartt دارای وزن سبک و بسیار متنوع به عنوان یک ابزار سازمان است. این مناسب برای ابزارها یا مانند ابزارهای نقاشی است. این 21 ترفند ذخیره سازی ابزار را امتحان کنید تا سازماندهی شما حفظ شود.

آمازون

سبد سازمان دهنده

یک چرخ دستی سازمان دهنده مانند این کالای مناسب برای همه درهم و برهم کردن است ، به علاوه دارای چرخ هایی است که می تواند احساس کند که وقتی واقعاً سبد خرید را تمیز کرده اید تمیز شده اید ، تمیز کرده اید. ببینید کدام یک چرخ دستی در آشپزخانه یکی از 30 راه برای تغییر انقلابی در فضای آشپزخانه شماست.

آمازون

مکعب های ذخیره سازی تاشو

مکعب های ذخیره سازی تاشو مانند اینها بسیار مرسوم ، مد روز هستند و به دلایل خوبی. آنها می توانند با وجود مخلوط کردن هر اتاقی که در آن قرار گرفته اید ، فضای ذخیره سازی بسیار خوبی را ارائه دهند ، بنابراین برخی از درهم و برهمی را پاک می کنند. با تصمیم گیری در مورد پاکسازی درهم و برهم کردن این نکات ، برای سال جدید آماده شوید.

هر محصولی بطور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب می شود. اگر چیزی را از طریق لینک های ما خریداری کنید ، ممکن است ما یک کمیسیون وابسته کسب کنیم.

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *