شما می توانید ماشین خود را با این محصول معمول مو لهستانی کنید

مو

موهای شما را براق و براق می کند ، اما آیا می دانید این باعث می شود ماشین شما نیز براق شود؟ بله ، نرم کننده مو معمولی به خوبی و همچنین لاستیک اتومبیل روی اتومبیل شما کار می کند. در اینجا دلیل پایین چرایی کار و نحوه استفاده از آن آورده شده است.

چرا از نرم کننده مو استفاده می کنیم؟

بسیاری از نرم کننده های مو حاوی لانولین و سیلیکون هستند تا درخشندگی بیشتری به موهای شما ببخشد و این مواد باعث می شوند ماشین شما براق و مقاوم نیز باشد. فقط حتماً تهویه مطبوع را انتخاب کنید که حاوی لانولین یا سیلیکون باشد (اگرچه ممکن است ترجیح دهید از محصولات مبتنی بر سیلیکون روی موهای خود استفاده نکنید).

آیا نرم کننده مو به ماشین من آسیب می رساند؟

در حالی که مواد شوینده سخت ممکن است در ماشین شما پایان بخورد ، هیچ مدرکی مبنی بر استفاده از نرم کننده مو هیچ آسیبی به وجود نمی آورد. با این حال ، Driverside.com توصیه می کند که ابتدا آن را روی وصله ناپسند تست کنید.

آیا پس انداز می کنم؟

که بستگی دارد. نرم کننده مو ارزان قیمت خواهد بود ، بنابراین اگر از محصولات خودروی مارک با کیفیت بالا استفاده می کنید ، با استفاده از نرم کننده مو قطعاً چند دلار صرفه جویی می شود. به عنوان مثال ، برخی از محصولات لهستانی اتومبیل در آمازون حدود 20 دلار قیمت دارد ، در حالی که یک بطری تهویه مطبوع ارزان فقط شما را به 4 دلار باز می گرداند.

چگونه از آن استفاده کنم؟

ابتدا با چک کردن راهنمای ما برای بهترین کیت های شستشوی اتومبیل ، اطمینان حاصل کنید که قبل از شروع کار ، همه چیز مورد نیاز خود را دارید.

طبق گفته های Pop Sugar ، این بهترین راه برای بدست آوردن نمایشگاه اتومبیل شماست:

یک روز پوشیده از ابرو یا کار در سایه را انتخاب کنید. کار کردن در آفتاب کامل به این معنی است که اتومبیل شما به سرعت خشک می شود و شما با رگه هایی تمام خواهید شد.

شل یا ماشین خود را با آب تمیز به پایین بشویید تا هرگونه آلودگی و گرد و غبار از بین برود.

کمی صابون شستشوی ماشین را به یک سطل آب اضافه کنید و ماشین خود را با سکته های صاف و صاف بشویید. شستشو در محافل می تواند رگه های ناخوشایندی به همراه داشته باشد. میت یا پارچه میکروفیبر بهترین کار را دارد. (چند روش دیگر برای استفاده از پارچه های میکروفیبر) آورده شده است.

از هرگونه ریزه کاری یا ماسه ای که در سطل شما جمع می شود ، مواظب باشید. این می تواند رنگ را خراشیده ، بنابراین در صورت لزوم آب موجود در سطل آب را تغییر دهید. شستن چرخ های کباب شما به طور جداگانه همچنین به جلوگیری از ریختن و رنده شدن روی رنگ کمک می کند.

ابتدا یک طرف ماشین را بشویید ، سپس بلافاصله بشویید تا از لکه های صابون جلوگیری شود. سپس در بخش ها کار کنید ، به سرعت شستشو دهید.

وقتی ماشین شما تمیز شد ، 2 فنجان آب را داخل یک سطل قرار دهید و حدود نصف فنجان نرم کننده مو را اضافه کنید. آن را با پارچه میکروفیبر قابل اعتماد آن را صاف کنید. سپس ماشین خود را پایین بیاورید یا آن را با آب تمیز بشویید و پارچه میکروفیبر خشک (بله شما آن را حدس زده اید) را صاف کنید.

و هنگامی که ماشین شما براق است ، چرا فضای داخلی را نیز تمیز نکنید ، یا به اوایل زیبایی به ویزا بدهید تا بهترین خودرو را در بلوک داشته باشد؟

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *