لیست چک تعمیر و نگهداری منزل شما

توسط شما آورده است
هوز

با طولانی شدن روزها و گرم شدن هوا ، بهار زمان خوبی برای بیرون رفتن از منزل و مقابله با برخی پروژه های بزرگتر در منزل است. اکنون که خطر طوفان های زمستانی گذشته است ، می توانید به دنبال آسیب دیدن و هرگونه تعمیر مورد نیاز خود را انجام داده و همچنین خانه و باغ خود را برای تابستان آماده کنید. با یک متخصص صحبت کردیم تا راهنمایی های مفیدی در مورد آنچه باید برای این فصل تماشا کنید ، از آبیاری مناسب گرفته تا پشه ها و موریانه ها (اوه من!) بدست آورید.

نمای بیرونی مزرعه توسط Chase & Arnold، Inc.

1. ناودانها و نقاط فرعی را تمیز کنید. پس از گذشت آخرین یخبندان ، مهم است که روده ها و فرازهای روده خود را تمیز و ترمیم کنید. ویکتور سدیجر ، بازرس خانه و صاحب مجوز خانه و املاک و مستغلات می گوید: “بخاطر بسته شدن شکافها و شکافهای فرفورژه می تواند باعث پوسیدگی چوب در پیشخوان ها شود ، و این امر می تواند انواع متصل کننده ها را به فضای اتاق زیر شیروانی شما دعوت کند.”

تمیز کردن روده ها و ریزگردها در اوایل فصل نیز می تواند در جلوگیری از خسارت بارانهای بهاری کمک کند. سدینگر می گوید: “مجرای رودخانه و حفره ها باید تمیز و آزاد باشد.” ‘اگر قسمت های زیرین شما به درستی نصب شده باشد ، آب از خانه دور می شود تا آب اطراف پایه شما جمع نشود.”

منظره معاصر توسط باغ جین باغ

2. نجاری خارجی تحقیقاتی. عرشه های چوبی ، نرده ها ، نرده ها ، آسترها ، كوره ها و سایر سازه های فضای باز ماندگاری بیشتری دارند و اگر در هر سال یا دو سال رنگ آمیزی یا مجدداً رنگ آمیزی شوند در شرایط بهتری قرار می گیرند. از این فرصت استفاده کنید تا هرگونه تعمیر مورد نیاز در کارهای چوبی را نیز انجام دهید.

3. علائم موریانه ها را بررسی کنید. با شروع ماه مارس و گذراندن ماه مه یا ژوئن ، مواظب این حشرات بالدار باشید. Sedinger می گوید: “موریانه ها در بهار می چرخند.” ‘اگر یک دسته از حشرات بالدار وجود دارد که از سوراخی در کار چوبی خارج می شوند ، این احتمالاً موریانه است. با یک شرکت مجاز کنترل آفات حرفه ای تماس بگیرید. در دراز مدت موجب صرفه جویی در هزینه و مشکل خواهید شد.

نمای خارجی سنتی توسط داگ سایمون ARCHITECTURE

4. بازرسی از سقف. طوفان های زمستانی می تواند عوارض بسیار زیادی را بر روی سقف بگذارد. هنگامی که بهار فرا می رسد ، با انجام یک بازرسی ساده تصویری از سقف خود شروع کنید. Sedinger می گوید: “نیازی به نردبان نیست ، و شما مطمئناً لازم نیست که به پشت بام بروید.” “اگر لازم بود از دوربین شکاری یا دوربین یا تلفن هوشمند با ویژگی تله فوتو استفاده کنید.” به دنبال زونا از بین رفته ، لوله های فلزی آسیب دیده یا مفقود شده یا هر چیزی که به نظر می رسد درست نیست. اگر متوجه هر چیزی هستید که نیاز به بازرسی و یا تعمیر دقیق تر داشته باشد ، با پشت بام تماس بگیرید.

5- نمای بیرونی را رنگ کنید. اگر قصد دارید امسال نمای بیرونی خانه خود را مجدداً رنگ کنید ، بهار زمان مناسبی برای راه اندازی آن است. می خواهید نقاشی کنید اما نمی توانید در مورد یک رنگ تصمیم بگیرید؟ در شهر خود و عکس های فوری از رنگ های خانه ای که دوست دارید کاوش کنید ، عکس های Houzz را مرور کنید یا با یک مشاور رنگ کار کنید تا آن رنگ درست و مناسب را به دست آورید.

چشم انداز صنعتگر توسط David Morello Garden Enterprises، Inc.

6- مسیرها و مسیرها را بررسی کنید. یخ زدایی و ذوب کردن روی بتن ، آسفالت و سایر مواد نگهدارنده خشن است. در اطراف اموال خود قدم بزنید تا به دنبال آسیب در راهروها ، مسیرها و مسیرهای پیاده روی باشید و در صورت لزوم تعمیرات را برنامه ریزی کنید. آسفالت اغلب می تواند وصله شود ، اما بتن آسیب دیده نیاز به تعویض کامل دارد.

منظره توسط آبپاش چمن اقیانوس آرام

7. سیستم های آبپاش و آبیاری را بررسی کنید. چک کردن آبپاش ها یا سیستم های آبیاری در بهار می تواند موجب صرفه جویی در مصرف آب و گیاهان شما شود. Sedinger این نکات را برای بررسی سیستم آبیاری خود به اشتراک می گذارد:

  • سیستم را از طریق تمام مناطق به صورت دستی اجرا کرده و اموال را طی کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از سرها شکسته یا آسیب دیده نیست.
  • سرهایی را که در حال پاشش خانه هستند ، به خصوص پنجره ها تنظیم کنید ، زیرا این می تواند باعث ایجاد رطوبت شود.
  • برای جلوگیری از هدر رفتن آب ، سرهایی را که در حال پاشش خیابان ، پیاده رو یا ایوان هستند ، تنظیم کنید.
  • اگر نمی دانید چگونه سیستم آبپاش خود را حفظ کنید ، برای انجام این کار با یک متخصص تماس بگیرید. شما در صورتحساب آب خود صرفه جویی می کنید و از یکی از منابع طبیعی با ارزش ما محافظت می کنید.

منظره سنتی توسط Margie Grace - Grace Design Associates

8- از پشه ها جلوگیری کنید. در سال های اخیر ، ما از خطر بالقوه پشه ها می تواند برای سلامتی ما آگاهی داشته باشیم. Sedinger می گوید: “ویروس West Nile و ویروس Zika فقط جدیدترین بیماری های ایجاد شده توسط این آفات بالدار هستند.” بهترین راه برای جلوگیری از پشه های اطراف خانه ، صرفاً خلاص شدن از شر هر آب ایستاده است. around در اطراف اموال خود بروید [و به همسایگان خود نگاه کنید]. اگر هرجایی یا هر منطقه دیگری را دیدید که آب در آن ایستاده است ، آن را برطرف کنید ، آن را بریزید ، از شر آن خلاص شوید یا مرتباً آن را حفظ کنید.

Sunlle Eclectic Sunroom توسط Abaca Interiors

9. درها و پنجره های صفحه را بررسی کنید. صفحه ها به گونه ای طراحی شده اند که بتواند نسیم را به جریان بیندازد و اشکالات را از بین ببرد – اما آنها فقط در صورت عدم وجود سوراخ و اشک می توانند کار خود را انجام دهند. قبل از تنظیم صفحه های خود برای ماه های گرم پیش رو ، حتما هر یک را با دقت بررسی کرده و هر سوراخ و اشک را هر چند که کوچک باشد ترمیم کنید. می توانید کیت های تعمیر صفحه را در اکثر فروشگاه های سخت افزار و بهسازی منزل پیدا کنید.

اتاق نشیمن معاصر توسط دکوراسیون داخلی ویژوال جیل

10. برنامه تهویه مطبوع. Sedinger می گوید: “بازرسان خانگی سیستم های تهویه مطبوع زیادی را مشاهده می کنند که فقط از آنها مراقبت نمی شود.” فقط به دلیل خنک بودن به معنای کارآمد بودن کار نیست. “برای اینکه طولانی ترین عمر از سیستم خنک کننده خود خارج شود و آن را تا حد امکان کارآمد نگه دارید ، فیلترها را حداقل هر بار یک بار تغییر دهید و یک متخصص مجاز را برای خدمت استخدام کنید. تجهیزات قبل از شروع تابستان

لینک های مربوطه:

  • 17 راه برای افزایش درخواست تجدید نظر در منزل
  • با یک سایه بان جدید از فضای بیرون لذت ببرید
  • عکسهای بیشتر در فضای باز الهام بخش را جستجو کنید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *