چک لیست خانه تابستانی شما

توسط شما آورده است
هوز

با آمادگی خانه و باغ خود برای تهیه آب و هوای گرم ، برپایی یک نقطه خشک مناسب برای حوله های ساحلی ، سازماندهی مجدد آشپزخانه (سلام ، نوار اسموتی) و موارد دیگر ، شروع پرش کنید. این 15 تا دوز تمام پایه ها را پوشش می دهد ، بنابراین می توانید ماه خود را به بهترین وجه لذت ببرید.

نمای خارجی سنتی توسط جف هررا عکاسی

1. مراقب سیستم های آبیاری باشید. آبپاش معیوب یا شلنگ آبیاری که بدون توجه به آن می رود می تواند به سرعت مشکلات بزرگی را برای چمن و باغ شما ایجاد کند. عادت کنید که هر یک از مؤلفه ها یک بار در هفته ، به خصوص در تابستان ، چک کنید.

2. درهای صفحه را نصب کنید. اگر از آنها استفاده می کنید ، اکنون زمان آن است که درهای طوفان را پایین بیاورید و درهای صفحه را ببندید تا نسیم های تابستانی در آن ریخته شود. حتماً با دقت صفحه ها را بازرسی کنید ، در صورت لزوم سوراخ کنید – حتی یک سوراخ کوچک نیز می تواند کافی باشد تا وارد شود. یک پشه.

آشپزخانه به سبک ساحل توسط Denton Developments

3. آشپزخانه خود را مجدداً سازماندهی کنید. تغییر فصل ها زمان مناسبی برای تجدید نظر در مورد چگونگی تنظیم چیدمان در آشپزخانه است. اگر وسایل کوچکی وجود دارد که بیشتر در ماه های گرمتر از آنها استفاده می کنید (مخلوط کن برای اسموتی ها ، یا یک دستگاه بستنی ساز) ، آنها را به مکان قابل دسترسی تری منتقل کنید و احتمال استفاده بیشتر از آنها وجود دارد. ایستگاه های اختصاص داده شده به یک هدف خاص نیز می توانند شگفت آور باشند. اگر در تعطیلات تابستانی فرزندان دارید ، یک ایستگاه خودی برای کمک به غذاهای سالم ایجاد کنید. یا یک نوار قهوه یخ زده یا یک ایستگاه اسموتی درست برای خودتان با تمام تجهیزات مورد نیاز در دسترس خود ایجاد کنید.

4- کیت های کمکهای اولیه و تجهیزات اضطراری را به روز کنید. برای همه چیز از snafus جزئی گرفته تا بلایای طبیعی با کیت های کمکهای اولیه در خانه و ماشین ، به علاوه لوازم اضطراری برای خانواده و حیوانات خانگی خود آماده باشید. مطمئن نیستید که چه چیزی را شامل شود؟ صلیب سرخ آمریکا دارای یک چک لیست مفید است.

کودکان انتقالی توسط Meagan Larsen Photography

5- برای صنایع دستی تابستانی فضا ایجاد کنید. فضای اختصاصی برای هنرها و صنایع دستی می تواند سرگرمی بدون صفحه و یک فضای خلاق را فراهم کند – و این فقط برای بچه ها نیست! حتی اگر باید تمام تابستان ها کار کنید ، داشتن فضایی برای اختصاص دادن به یک سرگرمی می تواند دوباره انرژی و الهام بخش شما باشد.

6. مقالات مدرسه را سازماندهی و کنار بگذارید. اگر شما بچه دارید ، در پایان سال تحصیلی ، می تواند وسوسه انگیز باشد که درست در تابستان پرش کنید. اما گرفتن وقت برای مرتب کردن در وسایل مدرسه هر کودک کمک می کند تا از جمع شدن درهم و برهمی جلوگیری شود ، و می توانید تابستان را تازه شروع کنید. مقالات ، آثار هنری و پروژه هایی را از سال مرتب کنید و بهترین قطعات نماینده (و مواردی که بیشتر در تپش قلب شما قرار دارند) را انتخاب کنید تا در یک نمونه کار یا جعبه اسناد صرفه جویی کنید ، سپس بقیه را بازیابی کنید. اگر می خواهید بیشتر از آنچه می توانید نگه دارید ، اسکن کنید ، در نظر بگیرید که آثار هنری را در رایانه خود اسکن کرده و یک کتاب عکس با تصاویر ایجاد کنید.

ورود به سبک ساحل توسط Marty Rhein، CKD، CBD - گروه طراحی BAC

7. محلی را برای خشک کردن حوله های ساحلی و لباس های حمام تنظیم کنید. حوله های ساحلی آلود و ماسه ای در خانه کشیده شده یک آشفتگی در انتظار وقوع است – اما می توانید با کمی برنامه ریزی از این کار جلوگیری کنید. همانطور که در اینجا نشان داده شده است ، یک مکان اختصاصی را انتخاب کنید ، درست در خارج از خانه (ایوان پوشیده به خوبی کار می کند) یا در گلخانه ، و یک ردیف قلاب محکم را برای حوله های مرطوب و لباس حمام آویزان کنید. هنگامی که خشک شد ، شن و ماسه می تواند به راحتی از خارج از خانه متلاشی شود ، بنابراین در ماشین لباسشویی شما تمام نمی شود!

اتاق خواب خانه مزرعه با طراحی ده صفر

8- دکور را سبک کنید. فرشهای سنگین را بچرخانید ، ورقهای پارچه ای خنک کننده یا خنک کننده را روی تختها بچسبانید و در ماه های گرمتر به رنگ های سبک تر لهجه بزنید. پرده های سفید و نسیم تابستان بسیار دلنشین به نظر می رسند ، اما اگر هوا در جایی که زندگی می کنید بسیار گرم شود ، ممکن است بخواهید جلوی پنجره های سنگین را بیرون بیاورید. بستن سایه ها در هنگام گرمای روز در واقع می تواند به خنک تر نگه داشتن خانه شما کمک کند.

9- سیستم های خنک کننده را یکدست نگه دارید. قبل از تنظیم هوای گرم در فن های سقفی گرد و غبار ، نصب واحدهای تهویه مطبوع پنجره و برنامه ریزی برای سیستم خنک کننده در کل خانه ، وقت بگذارید.

حمام سبک ساحل توسط Crowell + Co.

10. حمام خود را تازه کنید. آستر پرده دوش به نظر می رسد کمی گنگ است؟ حوله حمام روزهای بهتری دیده می شود؟ حمام خود را به یک لباس کوچک اسپا اختصاص دهید و ملحفه های حمام قدیمی خسته خود را برای حوله های جدید و کرکی و یک پرده جدید ببندید. از یک سبد بافته شده برای حوله های نورد راه راه استفاده کنید. و وسایل توالت را روی سینی یا ظروف دارای زیپ قرار دهید.

پاسیو انتقالی توسط طراحی خانه پاتینا

11. برنامه ریزی پروژه های بزرگ در فضای باز. این که آیا شما در حال خواب یک پاسیوی جدید هستید یا نیاز به تعویض یک عرشه دارید ، برای خرید حرفه ای برای پروژه های خود تأخیر نکنید. برنامه آنها به سرعت در تابستان پر می شود.

12. ناودانها و نقاط فرعی را تمیز کنید. اگر نتوانستید روده های خود را در بهار تمیز کنید ، حتما این کار اساسی را در اسرع وقت از لیست خود بردارید. در اثر توفان های تابستانی ، روده ها و گرفتگی های برگ و باریک منجر به نشت و آسیب دیدن جانبداری می شوند.

مدرن ریخته شده توسط استودیو Shed

13. گرفتن پروژه ها و نگهداری. هیچ کس کامل نیست و احتمال وجود دارد که چند پروژه تعمیر و نگهداری در منزل وجود داشته باشد که شما برای آنها مقابله کرده اید. چرا ژوئن ماه را گیر نمی آوریم؟

14. وسایل فصلی آماده شوید. از کمپینگ تا سفرهای ساحلی ، فعالیت های تابستان با وسایل زیادی همراه است. اکنون آن را تمیز و آماده کنید تا از تعجب چادر ساکن یا چتر ساحل منفجر نشوید که تعجب آور نیست.

15. لیست کارهایی که باید در تابستان انجام دهید را تهیه کنید. روزهای ساحل ، لیموناد روی ایوان ، مزارع میوه خود را انتخاب کنید – با تابستانهای زیادی که منتظر آن هستید ، اجازه ندهید که در چشمان شما چشم پوشی کند! مطمئن باشید که با ایجاد لیستی از ضروریات شخصی خود ، بیشترین فصل خود را به دست می آورید و درجایی که می توانید آن را ارسال کنید ، ارسال می کنید. تخته بزرگ یا تابلوی اعلانات خانوادگی ایده آل خواهد بود.

لینک های مربوطه:

  • 5 راه آسان برای تابناک کردن خانه شما
  • هزاران طرح پرده دوش را مرور کنید
  • میز کاردستی ایده آل را در Houzz پیدا کنید

Be the first to reply

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *